ANKARA KARGO

Taşımacılık hizmetleri arasında en güvenli, hızlı ve sorunsuz hava yolu kargo gönderimi yapan şirketimiz yurt içinde tüm hava alanı olan bölgelere çok kısa sürelerde kargo teslimatları yapmaktadır.

ANKARA UÇAK KARGO YENİ NESİL TAŞIMACILIK

K

urumsal boyutta verdiğimiz bu kargo hizmetinde sizlere uçaklar aracılığıyla bir kargoyu oldukça hızlı bir şekilde yurt içerisinde hava alanı olan başka bir yere gönderme imkânı sunuyoruz. Ankara kargo hizmetlerimiz içerisinde yer alan oldukça büyük bir kent. Ankara’ya şehrinizde yer alan hava alanından bizler yardımıyla hemen her çeşit kargolarınızı kolaylıkla gönderebilir, Ankara da yaşıyorsanız diğer hava alanı olan illerimizden gelen kargoları hemen kolayca alabilirsiniz.

Ankara uçak kargo hizmetlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize güvenli ve hızlı teslimatın kaliteli anlayışını sunuyoruz. Ankara uçak kargo hizmetlerimiz içerisinde oldukça uygun tarifelerden faydalanabilirsiniz. Birçok çeşit gönderme seçeneğimizle kargolarınızı seçeceğiniz gönderi şekli doğrultusunda alabilir veya gönderebilirsiniz. Kaliteli ve hızlı kargoculuk anlayışının yeni boyutunu size anlatıyoruz. Bizler Türkiye sınırları içerisinde uçan tüm hava yolu şirketleri ile anlaşması olan büyük bir firmayız. Ve aracı olarak bu firmaların seferlerini kullanarak istediğiniz yere oldukça hızlı bir şekilde kargolarınızı göndermekteyiz. Tüm bu seferlerimizde kargonuzun teslimat süreleri ve güvenliği açısından taviz vermemek amacıyla gereken anlaşmaları yaparak sizlere verdiğimiz hizmetleri güvence altına almaktayız.

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da önemli devlet daireleri, resmi daireler, bakanlıklar ve bunun gibi önemli yerlerden evrak dosya zarf gibi gönderileri profesyonel bir şekilde tam zamanında Ankara’da ki adresine götürüp teslim ediyoruz. Ankara merkezli yapılan uçak kargo gönderileri hava limanı bulunan tüm illerden deneyimli firmamız tarafından yapılmaktadır. Ankara hava alanına ulaşan kargo şirketimiz bünyesine bağlı memurlar tarafından teslim alınarak Ankara’da gideceği adrese hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hava yolu kargo gönderileri çok kısa süreler içinde yapılmaktadır. Her gün binlerce müşteriye uçakla kargo hizmetleri sunan uzman firmamız sizden gelen kayıtlar doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Hemen çağrı merkezini arayarak sektöründe profesyonel ekibimiz ile tüm hava kargo taşımalarında en uygun taşıma maliyetleri ve en hızlı teslimat süreleri sunan kaliteli bir hava yolu şirketidir.

Ankara Şehrine Özel Hava Yolu Uçak Kargo Şirketi

Ankara’nın en kaliteli hava yolları uçak kargo hizmetleri sunan lider kuruluşudur.

FİRMAMIZ ARACILIĞIYLA NASIL KARGO GÖNDEREBİLİRSİNİZ?

Bizler siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için hızlı ve kaliteli kargo anlayışını hayata geçirmiş bulunmaktayız. Bizler bu yenilikçi kargo hizmetini sizlere ulaştırmak için devamlı çalışıyoruz. Bu konuda bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim adreslerimizden faydalanmanız yeterli. Ankara kargo işlerinizi kara yolu ile gerçekleştirmenin maliyetini ve kapladığı zamanı düşünün. Bu unsurların aksine hızlı ve uygun fiyat garantili hizmetlerimize bir göz atın. Bu hizmetlerimizi birkaç seçenekte sunmaktayız gelin bunlara bir göz atalım:
Hava Alanından Hava Alanına Şekline Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türünde kurumsal olarak sunduğumuz hizmetlerin en kaliteli olanını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu teslimat türünde hedef noktasına gitmesi üzere bizlere hava alanında teslim ettiğiniz kargoları hedef noktasında ki alıcı hava alanından alacak şekilde güvenli alanlarda bekletmekteyiz.
Hava Alanından Adrese Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türünde Ankara uçak kargo hizmetlerimiz için sizlerin kargonuzu Ankara hava alanlarına bırakmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra hedef noktasında anlaşmalı kurye şirketimiz kargonuzun uçağı alana indikten sonra kargoyu alıp bizlere bildirdiğiniz açık adrese götürüyor
Adresten Adrese Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türümüzde siz değerli müşterilerimizi hiç yormadan kargolarınızı istediğiniz yere gönderiyoruz. Adresinizden ilgili şehir kuryemizle aldırdığımız kargonuzu hava alanından uçakla hedef noktasına ileterek hedef noktasında ki kurye ile önceden belirlediğiniz alıcı adresine bu kargoları gönderiyoruz.
Adresten Hava Alanına Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türünde sizden aldığımız kargoları kuryelerimiz aracılığıyla hava alanında uçaklara yüklüyor sonrasında hedef noktada ki hava alanında alıcının alması üzerine hazırda bekletiyoruz. Bu tür teslimatlarımız da yine müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen türden.

OPERASYON SÜRECİ

Gönderici Adresinden Kargo Teslim Alınır / 97%
Toplama Aracı Kargoyu Direk Hava Alanına Ulaştırır / 98%
İlk Kalkış Yapan Kargo Uçağına Sevk Edilir / 99%
Belirtilen Destinasyona Ulaşan Gönderi Alıcıya Teslim Edilir / 100%

ANKARA KARGO'YA NE KADAR GÜVENEBİLİRSİNİZ?

Ankara merkezli veya Ankara hedefli kargo gönderilerinizde sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet verebilmek için yenilikçi uçak kargo hizmetlerini ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Ankara şehrinde kargo almak veya göndermek artık çok kolay. Bizler kargolarınızı bir emanet bilinciyle taşıyor aracı olarak kullandığımız her firma ve yetkilileri ile kargonuzun sağlamlığı konusunda sözleşme imzalıyoruz. Bu sayede güvenlikten kesinlikle taviz vermiyoruz.

KARGOLAR GÖNDERİCİDEN ALICIYA NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİR?

Direkte olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmamız kurumsal hizmet potansiyeli sayesinde gün içerisinde verdiğiniz her kargoyu hedef noktaya giden en erken sefer sayılı uçakla gerekli işlemleri seri bir şekilde tamamlayarak göndermekte. Bu hızlı süreç sonrasında hava alanında alıcının alması veya kuryenin adreste alıcıyı bulamaması gibi durumların oluşturduğu gecikmeler haricinde hiçbir sorun yaşanmayacaktır.

Talep Formu