Antalya kargo almak veya göndermek için oldukça uygun bir yer. Bizler kurumsal boyutlarda siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerle bu kargo süreçlerini hızlandıracak alternatif aracı araçları kullanıyoruz. Uçaklar ile kargolarınızı Antalya’dan alıp istediğiniz yurt içi bir yere götürüyor dilerseniz yine yurt içinden herhangi bir yerden sizlere uçak ile oldukça hızlı bir şekilde kargo getiriyoruz. Teslimat çıkış yerinin ve hedef noktasının havaalanı bulunduruyor olması yeterli. Bu sayede hızlı be güvenli kargo gönderilerinizi kolaylıkla gönderebilir, kargo deneyimlerinizi unutup rahat bir fikir anlayışıyla kargolarınızı gönderebilirsiniz. Kargo olarak her ne isterseniz gün içerisinde hedef noktasına birçok çeşitli transfer seçeneklerimizle gönderebilirsiniz.

Bizler Aracılığıyla Nasıl Kargo Gönderebilirsiniz?

Antalya uçak kargo hizmetlerimizden faydalanmak ve Antalya hedef veya çıkış noktası olacak şekilde kargolarınızı göndermek için belirtilen iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız yeterli. Bizlere ulaştıktan sonra oldukça yapıcı bir üslup ve güler yüzlü çalışanlarımıza hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz bilgi edindiğiniz hizmetlerimizi satın alabilirsiniz. Sizlere bu hizmetlerimizin içerisinde 4 adet farklı teslimat seçeneği sunuyoruz. Bu seçeneklerden herhangi birini seçerek hemen kargolarınızı hızlı bir şekilde hedef noktasına gönderebilirsiniz.

  • Havaalanından Adrese Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türümüzde siz değerli müşterilerimizin havaalanına getirdiği malzemeleri hava yoluyla hedef şehrin havaalanına ulaştırdıktan sonra sizden aldığımız alıcı adresine anlaşmalı kurye firmalarımız ile hızlı bir şekilde gönderiyoruz.
  • Havaalanından Havaalanına Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Havaalanına getirip bizlere teslim ettiğiniz kargolarınızı hedef şehrin havaalanına ulaştırarak siz değerli müşterilerimizin önceden bize bildirdiği alıcının gelip alması için hazır ve güvenli bir şekilde bekliyoruz. Bu sayede hızlı ve kaliteli bir hizmet potansiyelini sizlere sunmuş oluyoruz.
  • Adresten Adrese Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Antalya kargo hizmetlerimiz arasında en çok tercih edileni olan bu hizmet alıcının da gönderenin de rahat etmesi için birebir hizmet kalitesi sunuyor. Sizin adresinizden kurye ile aldığımız kargoları ilgili havaalanından hava yolları aracılığıyla hedef havaalanına götürüyoruz. Buradan o şehirde bulunan anlaşmalı kurye şirketimiz ile kargonuzu alıcı adresine ileterek teslimatı tamamlıyoruz.
  • Adresten Havaalanına Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türümüzde siz değerli müşterilerimizin istediği adresten aldığımız kargoları hava yolu aracılığıyla hedef havaalanına götürüyoruz. Burada korunaklı bir alanda alıcının gelip kargosunu alması maksadıyla alıcıyı bekliyor ve teslimatı burada bitiriyoruz.

Bize Ne Kadar Güvenebilirsiniz?

Bizler sizlerden aldığımız tüm kargoları yurt içinde uçan tüm hava yolları şirketleriyle anlaşmalı şekilde hedef noktasına giden ilk sefere yükleyerek gönderiyoruz. Yüklediğimiz firma yetkilileri ile aramızda yapılan sigorta ve güvenlik anlaşmaları neticesinde kuryesiz taşımalarda uçak içerisinde kargonuzun güvenliğini sağlamış oluyoruz. Kurye gerektiren kargo hizmetlerimizde ise Antalya uçak kargo hizmetlerimiz adına anlaştığımız kurye firmalarıyla kargo güvenliği hakkında gerekli evrakları imzalayarak kargonuzu güvence altına alıyor, tüm işlemleri resmi sınırlar içerisinde yapıyoruz.

Bizler Kargonuzu Ne Kadar Sürede Teslim Ediyoruz?

Bizler sizlerden aldığımız kargoları hedef noktaya gidecek olan en erken sefere yükleyerek hemen gün içerisinde hedef noktaya ulaşmasını sağlıyoruz. Bu ulaşım süreci öncesinde kurye tarafından adresiniz bulunamaz veya yanlış verilmiş olarak tespit edilirse gecikme sizden kaynaklı olacağından bizler bir şey yapamıyoruz. Aynı şekilde alıcı hava alanından ne zaman alırsa veya alıcının adresinde kurye kargoyu teslim etmekte zorlanırsa bu durumda yine alıcı kaynaklı gecikmelerden dolayı bizler bir şey yapamıyoruz. Ancak normal şartlarda biz siz değerli müşterilerimizin kargolarını aynı gün içerisinde hava yollarıyla ilgili hava alanına gönderiyoruz.

Antalya Hakkında Genel Bilgi

Antalya denilince insanın ilk olarak aklına deniz, kum, güneş, turist, beach clupler, tarihi yerler, kızgın kumlar eşliğinde plajlar ve tatil beldesine yakışır tüm ibare ve konumların yer aldığı yurdumuzun en nadide şehirlerinden birisidir. Son yapılan G20 Almanya toplantısından bir önceki konferans bu ilde yapılmıştır. Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan Antalya şehri dünyanın en güzel tatil beldelerini bir arada sunmaktadır.

Doğa harikası bu şehirde insanların taşımacılık alanında gerek yurt içi, gerekse yurt dışına kargo gönderme ve getirme gibi ihtiyaçları olmaktadır. Antalya ülkemizin en büyük beş ilinden birisidir ve ekonomiye çok büyük katkıları olan memlekettir. Her yıl ekonomiye ciddi şekilde etki eden ilgili şehir milyonlarca turistin getirdiği euro ve dolar gibi dövizleri iç piyasaya aktarmaktadır. Türkiye’nin yüzde otuz meyve ve narincesini karşılayan şehirlerimizden biridir.

Yurt içinde de vatandaşlarımız tatil yapmak için genelde Antalya kıyı beldelerini seçmektedir. Hem denizi güzel çarşaf gibi, güneş ve kum insanın içini dışını ısıtacak şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bölgeye ilk defa giden insanların yaptıkları yorumlar arasında büyük bir çoğunluğu tatil yapmak için el elverişli şehirlerin başında geldiğidir.

Talep Formu