Hakkımızda

2010 yılında hizmet vermeye başlayan www.hizlikargo.net zaman içerisinde on binlerce müşteriye yurt içi uçak kargo servisleri sunmuştur. Ufak bir sermaye ile Perpa Ticaret Merkezin’de küçük bir ofiste üç kişilik personel aracılığıyla uçak kargo hizmeti vermeye başladık. Yedi yıl içinde yurt dışı kargo ağında söz sahibi bir firma olduk. Çalışan personel sayısı 142’ye ulaştı. Türkiye içinde ve dışında, dünya genelinde maksimum dört iş günü içerisinde adres teslimi paket ve zarf taşımacılığı, ithalat ve ihracat hizmetleri vermeye başladık. Şimdi yeni hedefimiz uçak ve helikopter kiralama olacak, bu konuda çalışmalarımız sürmektedir. Daha detaylı bilgi alabilmek için web sitemize giriş yapınız.

Aylık ve haftalık olarak ekip arkadaşlarımızı sürekli olarak eğiten ve geliştiren, sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için var gücüyle çalışan, sizin adınıza hem yurt içinde hemde yurt dışında temsilciğinizi yapmaktayız. Her gün binlerce müşteriye ofisinde ve iletişim numaraları üzerinden acil ve ekonomik olarak taşıma servisleri sunmaktadır. Her müşteri ister ki; gönderiyi taşıyacak firma hem kurumsal olsun, hem uygun fiyatlar verip, hem de en hızlı taşımacılık süreleriyle acil olarak teslim eden bir şirket ile çalışmayı arzu ederler. Türkiye içinde bu tip firma bulmak çok zor değildir, çünkü Hızlı Kargo Şirketi saydığımız bu hususlardan tamamını sizlere sunan ender lider uçak kargo firmalarından birisidir.

Çevre ve doğaya karşı bilinçli olan şirketimiz her yıl ülke ekonomisine yapmış olduğu işlerle önemli derecede katkılar da bulunmaktadır. Hiç bir zaman ölmeyecek bir sektör olan taşımacılık, farklı kolları ile kombine hizmetler sunan firmamızla yapılması halinde en makul taşıma operasyonu ile teslim edilmektedir. Siz sadece talebinizi iletiyorsunuz, geriye kalan tüm süreçle deneyimli ekibimiz ilgilenmektedir. Yaz ayı kampanyaları ve avantajlarından yararlanmak için hemen çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Talep Formu