İSTANBUL UÇAK KARGO TAŞIMACILIK ŞİRKETİ

İstanbul’dan yurt içinde her hangi bir hava alanı olan şehre ve tüm dünya ülkelerine artık kargo göndermek çok kolay! Hemen şirketimizi arayın size özel fiyat teklifleri ve en hızlı teslimat süreleri ile hava yolu taşımacılık hizmetleri alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek için hemen arayınız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İstanbul Kargo seçenekleri arasında hiç uçak türünü gördünüz mü? Sizlere yurt içinde olmak koşuluyla kargoları çok daha hızlı ve akıcı bir şekilde göndermenin farklı bir yolunu sunuyoruz. Bildiğiniz üzere yurt içi kara yoluna bağlı kargo şirketler kargoları oldukça uzun sürelerde kargonun güvenliğinden bir haber şekilde taşıyorlar. Bizler aracılığıyla bu gidişata bir son verebilir artık kargolarınızı uçaklar yardımıyla oldukça kısa sürelerde istediğiniz yere gönderebilirsiniz.

Ülkemizde hava alanına sahip olan herhangi bir şehirden başka bir hava alanı bulunan şehre uçak ile kargo gönderebilirsiniz. Bu kargo gönderilerinizi kara yolu ile yapacağınız gönderilerden çok daha uygun fiyatlarına yapabilirsiniz. Bizler kurumsal boyutlarda hizmet veren oldukça büyük bir firmayız. Yurt içinde hizmet veren tüm hava yolu şirketleriyle anlaşmalarımız bulunmakta. Bu anlaşmalar eşliğinde siz değerli müşterilerimizin kargolarını bir yerden başka bir yere güvenle götürüyoruz.

Bizler Kargonuzu Ne Kadar Sürede Teslim Ediyoruz?

İstanbul Uçak Kargo hizmetlerimizde kargonuz siz veya kurye aracılığıyla bize ulaştığında aynı gün içerisinde hedef noktaya gidecek olan en erken seferde yola çıkmış oluyor. Bu süreçte alıcının adreste bulunamaması durumunda gecikmeler yaşanmakta bu sorumluluk alıcıya ait olmaktadır. Bu durum kuryesiz teslimatlarda sizlere gönderilen bilgilendirme SMS’leri çerçevesinde alıcının hava alanından kargoyu ne zaman alacağına bağlı olarak değişmektedir. Kısacası bizler hedef noktaya ulaşan en erken seferle kargonuzu yola çıkarıyoruz alıcının tutumlarına göre değişen bir teslimat süresi sizleri bekliyor. Tüm hava yolu şirketleriyle kargo taşıma kurallarımızı da içerisine alan anlaşmalar yapmaktayız.

Diğer Firmalardan Farkımız

En Uygun Taşıma Maliyetleri Sunar / 99%
En Hızlı Servis Süreleri Verir / 100%
Tüm Süreçle Uzman Ekibimi İlgilenir / 99%

Türkiye’nin en kaliteli hizmet anlayışına sahip Hızlı Kargo şirketi adres, telefon, mail gibi iletişim bilgilerinin yer aldığı kontak sayfasına kolayca ulaşmak için aşağıda sizin için paylaştığımız ‘Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız’ butonuna basmanız halinde şirketimize ait iletişim sayfasına çok kolay bir kapsamda ulaşmanız mümkündür.

Bizler Aracılığıyla Nasıl Kargo Gönderebilirsiniz?

Bizlerle kargo gönderebilmek için ilk olarak iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız gerekli. Bu iletişimden sonra sizden alacağımız bilgiler eşliğinde sizlere İstanbul uçak kargo ayrıcalıklarımızın uçsuz bucaksız kapılarını açacağız. İstanbul şehrinde sizden birkaç türde kargoyu birkaç çeşitte teslim alarak yerine iletebiliriz. Sizlere bu teslimat çeşitlerimizden bahsedelim.
Hava alanından Hava alanına Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türünde İstanbul kenti hava alanlarından verdiğiniz bir kargoyu bizler ulaştırmak istediğiniz hedef noktasının hava alanlarında alıcıyla buluşturmak üzere bekletiyoruz. Ve alıcı bu kargoyu üstün hizmet politikamız eşliğinde hedef noktasında ki hava alanından alıyor.
Hava alanından Adrese Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türü müşterilerimizin en çok tercih ettikleri teslimat türüdür. Bu teslimat türünde sizden hava alanından aldığımız kargoyu hedef noktada bizlere belirttiğiniz alıcı adresine kurye ile alıcının hava alanına gelmesine gerek kalmadan gönderiyoruz.
Adresten Hava alanına Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Firmamız bünyesinde verdiğimiz bu kargo hizmetinde sizin adresinizden aldığımız kargo paketini hedef noktada ki hava alanında alıcının alması için hazır bir şekilde bekletiyoruz. Bu sayede siz yerinizi değiştirmeden hızlı ve kalıcı kargo hizmetlerimizden faydalanmış oluyorsunuz.
Adresten Adrese Şekline Gerçekleşen Teslimat: İstanbul kargo yetkililerimiz tarafından adresinize gönderilen kuryeye vereceğiniz kargo paketi ulaşmasını istediğiniz hedef noktasında ki alıcı adresine kurye ile iletilmekte. Oldukça hızlı ve pratik olan bu kargo yöntemi oldukça beğeni görmektedir.

Firmamıza Ne Kadar Güvenebilirsiniz?

Bizler kurumsal boyutta hizmet veren büyük bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve ricalarını bir emir bilincinde kabul etmekteyiz. Bizler yurt içinde hizmet veren tüm hava yolu şirketlerini araç temini maksadıyla kullanıyor bu taşıma süresince kargonuzun tüm korunması gereken yükümlülüklerini resmi boyutlarda ilgili firmaya bildiriyoruz. Yine bu hizmetlerimiz arasında yer alan kargolu kurye hizmetlerimizde ilgili kurye şirketlerine kargonun tüm sorumluluklarını resmi boyutlarda kabul ettiriyor, bizlerin gösterdiği emeği ve saygıyı çalıştığımız tüm firmalardan sizin adınıza temin ediyoruz. Yurt içinde şehirler arası hava kargo taşımacılığı hizmetleri bütününde adeta temsilciniz olarak tüm işleriniz için en kaliteli servis seçenekleri vasıtasıyla hem kesenizi rahatlatıyoruz, hemde en hızlı teslimat süreleri ile güvenle gönderileri taşıyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Şehirler Arası Uçak Kargo

Çok acil olarak İstanbul’dan hava alanı olan herhangi bir şehre uçakla kargo gönderimi mi yapmanız lazım? Zaman hassasiyetli bir evrak yada paketiniz var ve karşı kente bir kaç saat içinde nasıl teslim edebilirim diye kara kara düşünüyor musunuz? Artık hiç dert etmeyin. Hemen şirketimizi arayarak kargonun içeriğini, çıkış yapacağı şehir ve semt, gidiş yapacağı il ve ilçe, kap ve adet sayısı, net ağırlığı ve ölçü bilgileri, iletişim bilgileri ile deneyimli operatöre iletmeniz halinde uçak kargo taşıma ücreti ve teslimat süresini öğrenebilirsiniz. Son yıllarda oldukça çok adından söz ettiren Uçak Kargo zaman içerisinde kendi alanının en elit hizmeti olmuştur. Yurt içinde uçakla kargo kadar hızlı bir başka servis daha yoktur. Özellikle vakit konusunda kısıtlı olarak hareket edebilen müşteriler hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile şirketimize ulaşabilirler.

TÜM DÜNYA ÜLKELERİNE HIZLI UÇAK KARGO ŞİRKETİ İLE HEMEN GÖNDERİ YOLLAMAK İÇİN HEMEN ÇAĞRI MERKEZİNİ ARAYABİLİRSİNİZ

İstanbul Hava Kargo şirketinin sağladığı bir başka hizmetimiz ise yurt dışına kargo gönderimidir. Yurt dışına kargo süreci profesyonel ekibimiz tarafından operasyon kapsamına alındıktan sonra bütün işleyen süreçle en ince ayrıntısına kadar ilgilenerek, kargo kayıt oluşturma aşamasından göndericiye kargonun teslimine kadar sizi an ve an bilgilendirir. Tüm dünya ülkeleri hava yollarıyla yapmış olduğumuz iş birliktelikleri ve ikili anlaşmaları ile en uygun yurt dışı uçak kargo maliyetleri vermekteyiz. Alternatif hava yolları toptan fiyat listesi farkıyla gönderinizin gidiş yapacağı ülkeye en makul fiyatı veren hava yolu ile kesenize önemli katkılarda bulunmaktayız.

İstanbul Yurtdışı Kargo göndericek olan müşteriler bazı hususlara çok dikkat etmelidir. Öncelikle şirketimizi arayan şahıs yada firmalar kargo bilgileri net, eksiksiz ve anlaşılır bir dilde iletmelidir. Bunlar; kargo çıkış – varış ülke ve şehirleri, kap ve adet sayısı, kargo içeriği, ölçü bilgileri(en*boy*yükseklik) ve iletişim bilgileri uzman ekibimize iletilmeli yada dijital ortamda e-posta atabilirsiniz. Eksiksiz ve doğru iletilen bilgiler çok kısa süre içinde operasyon kapsamına alınarak gidiş yapacağı ülkeye en uygun taşıma ücretini veren hava yolu ve teslimat süresi müşteriye bildirilir. Karşılıklı fiyat ve hizmette mütakıp kalınması halinde toplama aracımız adresinize gelerek gönderiyi teslim alır. Merkez ofise götürülen kargo işleme koyulur. Kontrol aşamasından geçtikten sonra çıkış belgeleri yapıldığı an itibariyle ilk çıkış yapacak kargo uçağına nakledilir. İlgili hava alanına varan gönderi gümrük memurları tarafından kontrol edildikten sonra yetkili acentemiz tarafından teslim alınır. Hiç zaman kaybetmeden teslim edileceği adrese güvenle ulaştırır. İsim ve imza karşılığı gönderi teslim edildikten sonra acente yetkililerimiz merkez ofisimize teslim bilgileri iletir. Daha sonra göndericiye teslimat bilgileri telefon, mail ve kısa sms yoluyla bildirilir. İhracat ve İthalat Talepleri için bize ulaşın. Firmamız Türkiye’den yurt dışında ki tüm ülkelere resmi ve belgeli olarak ihracat taşımacılığı yapmaktadır.

Küçük sevimli dostlarınızı İstanbul’dan hava alanı olan tüm şehirlere bir kaç saat içinde uçak kargo hizmeti ile gönderebilirsiniz. Kedi ve köpek gibi canlı hayvanları İstanbul’da ki semtinden taşıma kafesi ile teslim alıp Türk Hava Yolları iç hatlar kargo antreposuna götürüp ilk kalkış yapacak olan uçakla ilgili şehre göndermekteyiz. Uçuş yapacak sevimli keratanın en az 3 aylık olması gerekmektedir. Ayrıca sağlık karnesi, kimlik kartı ve veteriner hekimden sağlıklıdır uçuş yapabilir raporu ile dostlarınız kabul edilmektedir. Yurt içinde mesafe aralığına göre 1 ile 4 saat arasında hava alanından hava alanına, hava alanından adrese, adresten hava alanına ve adresten adrese gönderilmektedir. Bu taşıma seçeneklerinden sizin için en uygun olanını deneyimli operatöre iletiniz. İstanbul Pet Kargo taşımacılığı hizmeti hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İSTANBUL KARGO şirketi www.hizlikargo.net web sitesinin siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu taşımacılık hizmetleri bütünüdür. Perpa Ticaret Merkezi içinde faaliyet gösteren firmamız sabah 08:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında tüm operasyonlarla ilgilenmektedir. Sizden gelen çağrı kayıtları ve teklif talepleri çok kısa sürede fiyatlandırıp tarafınıza teslimat süresi ile bildirilmektedir.

Türkiye’nin en büyük kenti olan İstanbul sektörel bazda çok büyük bir pazara sahip olmasından ötürü özellikle taşımacılık alanında dev firmalar birbirleri ile yarışmaktadır. Beşiktaş, Şişli, Aksaray, Avcılar, Bakırköy, Taksim, Bayrampaşa, Nişantaşı, Etiler, Osmanbey, Karaköy, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Pendik, Kartal, Gayrettepe, Topkapı, Bayrampaşa Mecidiyeköy ve daha bir çok büyük semt bulunan metropola özel tüm semtlerden evrak paket gibi gönderileri teslim alarak merkez ofisimize getirmekteyiz. İstanbul’un neresinde oturursanız oturun tek bir telefonla İstanbul’dan şehirler arası uçak kargo ve İstanbul’dan yurt dışına hava kargo taşımacılık hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca acil ilaç, evcil hayvan pet kargo, ithalat, ihracat ve numune gibi kombine servislerden yararlanabilirsiniz. İstanbul Hızlı Kargo komple taşımacılık hizmetleri sunan ender firmalardan biridir.

Talep Formu