İzmir Kargo şirketleri arasında hava yoluyla kargo gönderebileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz? Çoğu kişinin bilmediği ya da sınırlı sayıda kişinin bildiği hava yoluyla kargo gönderme hizmetinden siz de yararla bilirsiniz. Sıradan kargo hizmetleri yani kara yolu ile taşınan kargo hizmetleri hem zaman konusunda hem de güvenlik konusunda yetersiz kalmaktadır. Ancak İzmir Uçak Kargo hizmetleri sayesinde tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Şirketimiz siz müşterilerimizin kargolarını hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere ulaştırmaktadır.

            Şirketimiz kurumsal bir firma olduğu için tüm hava yolu şirketleri ile anlaşma yapmıştır. Bu nedenle kargolarınızı hem uygun fiyata hem de güvenli olarak taşıyoruz.

Peki, Bizimle Kargo Göndermek İstiyorsanız Ne Yapmanız Gerekiyor

            Öncelikle bizimle kargo göndermek istediğinizde müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizimle iletişime geçtikten sonra gerekli bilgi alışverişine müteakip sizde İzmir Uçak Kargo hizmetinin kalite ve güven duygusunu tatmış olacaksınız. Sıradan kargo şirketlerine nazaran farklı türlerde teslimat seçeneklerimiz mevcuttur. Bu seçenekler konusunda sizi bilgilendireceğiz.

  • Öncelikle hava alanından diğer hava alanına olan Kargo hizmetimizden bahsedeceğiz. Bu hizmetimizde siz müşterilerimiz göndermek istediğiniz kargoyu hava alanına getirip bizlere teslim ediyorsunuz. Bizde kargonuzu alıp sizin istediğiniz hava alanına gönderiyoruz. Daha sonra kargoyu gönderdiğiniz kişi hava alanından kargoyu teslim alıyor. Böylece hızlı ve güvenli bir şekilde gönderdiğiniz kargo alıcısına ulaşmış oluyor.

 

  • Diğer bir kargo gönderim şeklimiz ise hava alanından adrese teslim. Bu hizmetimizde ise siz göndermek istediğiniz gönderiyi hava alanına getirip bizlere teslim ediyorsunuz. Bizde gönderinizi hızlı ve güvenli bir şekilde alıcının adresine kadar ulaştırıyoruz.

 

  • Adresten hava alanına olan kargo gönderim türünde ise gönderinizi siz müşterimizin evine kadar gelip alıyoruz. Daha sonra hava alanından göndermek istediğiniz hava alanına gönderiyoruz. Gönderinizin alıcısı göndermiş olduğunuz hava alanından gönderiyi teslim almasına müteakip gönderim işlemi tamamlanmış oluyor.

 

  • Son gönderi türünde ise siz değerli müşterimizin istediği adresten gelip gönderinizi alıyoruz. Daha sonra bu gönderiyi hava yolu aracılığı ile istediğiniz şehre ve istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

 

 

Peki, Neden Uçak Kargo

            Çünkü İzmir Kargo seçenekleri arasında en hızlı, en güvenilir olan kargo şirketi hava yoluyla kargo taşıyan bizim şirketimiz. Hava yoluyla kargo taşımanın birçok avantajı bulunmaktadır.  Bunlardan en önemlisi de sürekli vurgulamış olduğumuz hızlı teslimat yapmamız. Bu sayede istediğiniz bir gönderiyi çok kısa zamanda göndermek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Günümüzde artık zaman çok önemli bir kavram haline geldi bu yüzden sizlere zaman kazandırmaktan gurur duyuyoruz.

 

Şirketimize Ne Kadar Güvenebilirsiniz

            Şirketimiz kurumsal bir şirket olduğu için bizlere güven konusunda hiç tereddüt etmeyin. Sizin gönderilerinizi tıpkı kendi eşyamız gibi dikkat ve özenle taşıyoruz. Ayrıca gönderinizin başına bir şey gelmesi durumunda mağduriyetinizi gidermek için her türlü önlemi almaktayız.

 

Gönderileriniz Ne Kadar Sürede Ulaştırıyoruz

            Gönderileriniz yetkililerimize ulaştığı takdirde en hızlı zamanda göndermek için her türlü çaba harcanmaktadır. Gönderi öncelikle en yakın vakitteki uçak ile istediğiniz yere götürülmektedir. Bu konuda farklı gönderim seçeneklerimiz olduğu için net bir zaman verilememektedir. Ancak şunu garanti ediyoruz. Sıradan kargo şirketlerinden çok önce bir zaman dilimin de gönderinizi teslim ediyoruz. Bu nedenle zaman konusunda hiçbir şüpheniz olmasın.

            Ayrıca ücret konusunda da hiçbir şüpheniz olmasın günümüzde artık uçakların kullanımının yaygınlaşması uçak taşımacılığı fiyatlarını oldukça makul seviyelere indirdi. Kurumsal bir şirket olan şirketimizde fiyat politikası konusunda müşterilerinden olumlu dönüt almaktadır.

İZMİR HAKKINDA BİLGİ

Ege’nin incisi olan İzmir bu bölgenin en büyük şehridir. İzmir denilince akla çok güzide bir şehir, kordon boyu, İzmir fuarı ve lunapark, incir altı ve daha bir çok güzelliği ile Ege sahil kıyı kenti adeta insanları büyüler. Bu kadar güzel bir şehre yakışır kaliteli bir hava yolu taşımacılık servisi bu konumda yaşayan insanlara kolaylık sağlamak amacıyla merkez ofis burada kurulmuştur. Bu ara İzmir ili Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık üçüncü şehir olarak göze çarpmaktadır.

İlgili şehre giderseniz Saat Kulesi ve Kordon Boyunu kesinlikle görmenizi tavsiye ederiz. Kemer altı çarşısı antik dönemlerden kalma güzide bir yapıdır. Güzel ve tarifi kafeler de Türk kahvesini yudumlarken daha sonra damak zevkinize midye tava ile mükemmel bir lezzet tadabilirsiniz. İzmir şehrinde zeytin yağlı ürünler daha çok tüketilmektedir. Yurt içinde bilinen bir gerçek olarak Türkiye’nin en güzel kızları İzmir ilinden çıkmakta olduğu bilinmektedir.

İzmir’de her kesimden insan bulmanız mümkündür. Maddi durumu çok iyi, kötü ve her nevi hallerde insanlar bulunmaktadır. Hele yaz aylarında çok sıcak ve kurak geçmekte olan şehir bir çok ünlü sanatçıyı çıkarmıştır. Son dönemde İzmir’de görülen su kesintileri ve alt yapı sorunları son dönemde bazı belediyeler tarafından sıkça görülmüş, hatta tüm haber siteleri ve tv kanallarında bir çok habere konu olmuştur. İzmir’in dağlarında çiçekler açar, yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa, adın yazılacak mücevher taşa marşı bölge insanları tarafından çok sevilen ve her platformda dile getiren marştır.

Farklı Kültürlerin Tek Bir Noktada Buluşturan Şehir

Birbirinden farklı kültürlere ev sahipliği eden İzmir şehri iki bin yıllık tarihi ile yüz yıllardır farklı medeniyetleri bir araya getirmiştir. Müslüman, yahudi, hristiyan ve daha bir çok dine mensup bireyler bu şehirde asırlardır bir arada yaşayan dünya üzerinde nadir görülen şehirlerin başını çekmektedir. Tabi nüfusun büyük çoğunluğu müslüman vatandaşlardan oluşmaktadır. Fakat farklı dinlere mensup binlerce insanda bulunmaktadır. Ayrıca uzun süre bu şehirde yaşamış bir şahsiyet olarak bu yazıyı yazarken sizlere bazı önemli noktalar üzerinden bilgiler vereceğim. İzmir özellikle bayan bireyler için yaşam standartlarını en iyi kapsamda sunan bir şehirdir. Diğer büyük şehirlere nazaran burada bireyler daha rahat gezebilir ve gönül rahatlığı ile zaman geçirebilirler. 

İzmir Şehrinde Hizmet Veren Semtler ve Önemli Bilgiler

Aliağa, Balçova, Bayındır, Karşıyaka, Konak, Buca, Bornova, Kadifekale, Yamanlar, Bayraklı, Güzelyalı, Alsancak, Hatay, Beydağ, Bergama, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla semtlerinden deneyimli şirketimize her gün ulaşabilir,

Şirketimize ait yenilikler, kampanyalar ve hizmetler hakkında güncel bilgileri öğrenmek için dilediğiniz zaman web sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya mecraları üzerinden günü tüm saatleri firmamız yeniliklerinden haberdar olabilmeniz mümkündür.

Daha kapsamlı bilgi alabilmek için lütfen müşteri hizmetleri ile iletişim kurunuz.

Talep Formu