Yurt içi Servis| Aynı Gün Teslimat

Hızlı Kargo;İstanbul,Ankara,Antalya,Bursa ve İzmir'de gönderinin verildiği gün içerisinde adrese teslimat yapmaktadır.Diğer illerde Havalimanından teslimat standartı uygulanmaktadır. Gönderileriniz adresinizden havalimanına uçak kalkış saatlerine göre 5-8 saat arasında,adresten adrese 6-9 saat aralığında teslim olmaktadır. Havaalanı olmayan bölgelere mobil hizmet vermekteyiz . Gönderiniz önce karşı adrese en yakın havalimanına ulaştırılır. Havalimanından gönderinizi teslim alan hızlı kargo personeli , gönderinizi en hızlı şekilde verilen adrese teslim ederler.

Hızlı Kargo...

Hızlı Kargo esnek ve müşteri odaklı bir taşımacılık politikası izler.

Yapılacak gönderi süresini ve türünü belirleyebilir firmanız için en uygun ve hesaplı gönderi şeklini belirleyebilirsiniz. Opsiyonlar gönderi bölgelerine ve uçuş saatlerine görer farklılık göstermektedir.

Konu taşıma olduğunda bütün isteklerinize yanıt verebiliriz. Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuz taşımacılk sektörünün tüm alanlarında isteklerinizi karsilamaya hazirdir Gönderinizi en kısa sürede adresinizden alıp ,ulaşabileceği en kısa sürede diğer adrese teslim ederiz Yurtdışı broşür yazışma davetiye dağıtım hizmetlerinde de firmamızı kullanabilirsiniz.

Vip Servis ile Kıbrıs

Hızlı Kargo ile aynı gün içinde veya ertesi gün Vip gönderi yapabilirsiniz.Gönderiniz adresinizden alınır Kıbrıs adresine aynı gün veya ertesi gün teslim edilir.Taşıma süresi ve ücretleri için 0216 352 58 62 nolu telefonumuzu arayınız.