Adana Kargo işlemleriniz için sizlere kurumsal olarak sunduğumuz uçaklı kargoculuk hizmetini sunuyoruz. Yurt içerisinde hava alanına sahip her şehirden başka bir hava alanı bulunduran şehre hızlı ve ekonomik bir şekilde kargo göndermenizi sağlayan bu hizmet sizlere kargo konusunda büyük bir katkı sağlayacak. Bizler yurt içinde uçuş gerçekleştiren tüm hava yolu firmalarıyla anlaşmalı şekilde sizlerin kargo hedeflerine istinaden gönderilerinizi aynı içerisinde gönderiyor, çeşitli teslimat seçeneklerimizde sizler dilerseniz alıcının adresine kadar yine anlaşmalı kurye firmalarıyla kargonuzu gönderiyoruz. Adana uçak kargo hizmetlerimizden yararlanarak kara yoluyla sağlanan kargoların zaman kaybında kurtulabilir, kargonuzun zarar görme derdi olmadan gün içerisinde teslimat garantisiyle hedefe ulaştığının ferahlığını yaşayabilirsiniz.

Hızlı Kargo Aracılığıyla Nasıl Hizmet Alabilirsiniz

Sektörün öncü firmalarından biri olan www.hizlikargo.net ile uçak kargo göndermenin rahatlığını yaşamak için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmak. Bu iletişim sürecinde müşteri temsilcimiz tarafından hizmet detaylarımı hakkında bilgilendirilecek, dilerseniz hizmetlerimizden satın almak için ilgili bölüme satış ve bilgi alımı için yönlendirileceksiniz. Adana kargo hizmetlerimizi 4 farklı transfer seçeneğiyle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu transfer seçeneklerinden herhangi birini seçerek hemen kargo yollamanın kolaylığını bulabilirsiniz.

  • Hava Alanından Hava Alanına Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türünde siz değerli müşterilerimizin hava alanına getirerek bizlere teslim ettiği kargoları hedef noktada ki hava alanına gün içerisinde ki bir seferle göndererek hedef noktada ki alıcının kargoyu alması için hazır bekletmekte ve teslimatı bu şekilde tamamlamaktayız.
  • Hava Alanından Adrese Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin hava alanında bizlere teslim ettiği kargoları en erken seferle hedef hava alanına gönderiyor sonrasında yine sizden aldığımız alıcı adresine kurumsal olarak anlaşmalı olduğumuz kurye şirketleriyle bu kargoları alıcı adresinden alacak şekilde gönderiyoruz.
  • Adresten Adrese Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Adana uçak kargo hizmetlerimizde en çok tercih edilen ve en rahat kargo gönderme şekli olan bu teslimat türü alıcıyı da göndereni de oldukça rahat ettiriyor. Sizin adresinizden alınan kargolar hava alanından hedef hava alanına gönderiliyor buradan ise ilgili kurye şirketiyle alıcının adresine gönderiliyor.
  • Adresten Hava Alanına Şeklinde Gerçekleşen Teslimat: Bu teslimat türünde ise Adana şehrinde anlaşmalı olduğumuz kurye şirketi göndermek istediğiniz kargoyu adresinizden alıyor. Sonrasında hava alanına götürerek en erken seferle hedef hava alanına götürüyor. Sonrasında bu hava alanında kargonuz alıcı tarafından alınmayı bekliyor.

İstanbul – Adana Uçak Kargo Gönderimi

Metropol kenti ile güzide vatanımızın güney bölgesinin en büyük şehirlerinin başında gelen Adana arasında bireysel ve kurumsal olarak uçak kargo hizmetleri kullanılmaktadır. Tüm şirketlere ve firmalara çok hızlı bir servis sunulduğu için önemli avantajlar sağlamaktadır. Normal kargo şirketleri en çabuk taşıma süreleri yirmi dört ile kırk sekiz arasında değişkenlik göstermektedir. Çok acil ve seri bir şekilde İstanbul’dan Adana’ya veya Adana’dan İstanbul’da hava kargo hizmetleri ile bir kaç saatte gönderi yollamak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bizim sunduğumuz hizmet teslim süresi maksimum 2 ya da 2,5 saat içinde karşı adrese teslim edilmektedir. İstanbul – Adana arasında hava alanlarında firmamız bünyesinde çalışan memur arkadaşlar her an gönderi gelecekmiş gibi hazır kıta beklemektedir. Yurt içinde oluşturduğumuz geniş acente ağından yararlanmak için hemen yapmanız gereken hava yolu kargo şirketimizi aramaktır. Aladağ, Seyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir ilçelerinden kargo gönderebilir yada buralara kargonuzu isteyebilirsiniz. Global dünya’nın gelişen ve sürekli yenilenen teknolojisine şirket alt yapısı olarak son derece dikkat ve önem vermekteyiz.

Firmamıza Ne Kadar Güvenebilirsiniz

Adana Hızlı Kargo yurt içerisinde uçan hemen her hava yolu şirketiyle kurumsal olarak anlaşmalı olarak hizmet veriyoruz. Bu nedenle hangi hava yolu şirketinin hangi seferine denk geldiğiniz önemsiz olmakla birlikte her seferde aynı koşulları içeren anlaşmaları oluşturup taşımayı gerçekleştiren hava yolu şirketi yetkilileriyle bu anlaşmayı imzalamaktayız. Bu anlaşma içerisinde kargonun hava yolu şirketi tarafından sigortalandığı bilgileri de yer alıyor.

Kuryeli taşımalarımızda ise yine kurumsal olarak anlaşmalı olduğumuz kurye şirketlerine kargonun sigortasını belirten belgeleri imzalatıyor bu sayede kargo güvenliğinizi resmi boyutlarda sağlamış oluyoruz. Her aşaması resmi olan bu kargoculuk hizmetinden çok memnun kalacaksınız.

Adana Kargo Gönderileri Ne Kadar Sürede Teslim Ediyor

Firmamız kargoları sizden sipariş aldıktan hemen sonra kargo bize ulaşıncaya kadar beklemede tutuyor sefer işlemlerini hallediyoruz. Sefer işlemleri bittikten ve kargonuz elimize ulaştıktan hemen sonra en erken seferle kargonuzu o gün içerisinde hedef noktaya ulaştırıyoruz. Hava alanından alınmada alıcıdan kaynaklı gecikmeler ve kuryenin adresi bulamaması gibi durumlar firmamız sorumlu olmadığından gecikme bizden kaynaklanmamaktadır. Bu gibi aksaklıklar olmadığı sürece kargolar gün içerisinde hedef noktaya ulaşmış olacaktır.

Yurt içi kargo servis süreleri gönderi yapılacak mesafe uzaklığına göre bir ile dört saat arasında teslim edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetlerinde gönderi yapılacak kıtaya göre bir ile dört iş günü içerisinde teslimatlar gerçekleşmektedir. Bu konuda net ve daha sağlıklı bilgi alabilmek için günü her saati firmamızı arayarak deneyimli operatörlerimiz ile görüşebilirsiniz. Ayrıca yazı ortamda mail yoluyla da bilgi alabilirsiniz. Her gün yüzlerce kişi ve firmalara hizmetler veren Adana kargo şirketiyle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Adana’dan Yurt Dışına Kargo Gönderebilirsiniz

Adana yurt dışı kargo hizmeti ile tüm dünya ülkelerine evrak, paket, döküman, koli, bavul, valiz, kutu, numune, ilaç, telefon, tekstil ürünleri, iç ve dış giyim, makine ve yedek parçaları, perde, halı, bilgisayar gibi yasal ve yasak olmayan tüm ürünler şirketimizle en uygun taşıma maliyetleri ve hızlı teslimat süreleri ile ulaştırılmaktadır. Yurt dışına giden kargolar İstanbul merkez çıkışlı olduğu için ilgili şehrin hangi bölgesinden yollarsanız yollayın gönderi ilk önce merkez ofise çekilir.

Burada yapılan kontrollerden sonra çıkış belgeleri de hazırlandığı an itibariyle kalkış yapacak olan kargo uçağına yüklenir. İlgili ülkeye ulaşan gönderi firmamız bünyesinde hizmet veren yetkili acente şubeleri tarafından teslim alınarak gideceği adrese ulaştırılır. Kargonuz çıkış yaptığı andan itibaren teslimat süresine kadar bütün işlemler, geçiş bölgeleri, saat ve tarih gibi bilgilerin tamamını kargonuzu web sayfamız üzerinden sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

Adana’dan yurt dışına Express ve Ekonomik servis olarak iki çeşit hizmet türünü kullanabilirsiniz. Hızlı ve acil olarak gitmesi gereken gönderileri Express servisi kullanarak, zaman hassasiyeti olmayan kargo gönderilerini ise Ekonomik taşıma hizmetini seçerek ulaştırabilirsiniz. Amerika, Asya, Avrupa ve Afrika kıtaları üzerinde bulunan tüm ülkelere firmamızla kargo gönderebilirsiniz. Günlük olarak çıkışlarımızdan yararlanabilirsiniz. Hafta içi en son çıkış 18:00, cumartesi günü son çıkışlar 13:00’da yapılmaktadır.

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.