Azerbaycan Uçak Kargo

Azerbaycan Uçak Kargo

AZERBAYCAN UÇAK KARGO

Azerbaycan Kargo her zaman ilaç gibi hava yolu kargo firmasıdır. Müşterilerine daima çözüm üretir, sorun ve sıkıntılı kargo gönderilerini bile, hızlı ve güvenli hizmet anlayışıyla göndericiden alıcıya güvenle ulaştırır. Biz firma olarak sorun değil, hep çözüm odaklı hizmetler üretiyoruz.

Azerbaycan Uçak Kargo hizmetini dileyen bireysel olarak, dileyen kurumsal olarak alabilmektedir. Azerbaycan hava yolu taşımacılığı, sizin çıkarlarınız doğrultusunda size en uygun maliyetleri ve en hızlı teslimat sürelerini tarafınıza sunmaktadır. Azerbaycan Kargo şirketinin merkez ofisi İstanbul Yeşilköy semtinde bulunmaktadır. Merkez ofis dışında, hem Avrupa yakasında hemde Anadolu yakasında şubelerimiz bulunmaktadır. Türkiye içerisinde pek çok şehirde de şubelerimiz bulunmaktadır. Türkiye içerisinde şubelerimiz bulunan şehirler sırasıyla şunlardır; Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Trabzon, Bodrum, Muğla, Dalaman, Eskişehir, Manisa, Balıkesir, İzmir, Sakarya, Uşak, Bursa, Sivas, Yozgat, Sinop, Rize, Samsun, Giresun, Erzurum, Erzincan, Elazığ, Van, Muş, Tunceli, Bingöl, Mersin, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Bitlis, Siirt, Şırnak, Hakkari gibi pek çok şehirlerimiz de bünyemize bağlı şubelerimiz mevcuttur. Bu şehirlerden Azerbaycan‘a yapılacak kargo gönderimleri öncelikle İstanbul merkez ofisimize gelmelidir, çünkü tüm kargo çıkışları İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır.

azerbaycan uçak kargo

AZERBAYCAN HAVAYOLU KARGO HİZMETİ

Azerbaycan Hava Kargo hizmeti ile Türkiye’den Azerbaycan‘a, Azerbaycan‘dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapabilmeniz için, tüm gönderi bilgilerini eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunmamız gerekmektedir. Kargo gönderi bilgileri şu şekilde sıralanmaktadır; Gönderi yapılacak çıkış ve varış ülkeleri, gönderinin net kendi ağırlığı, gönderi içeriği, gönderi adet sayısı, gönderi en-boy-yükseklik ölçü bilgileri, gönderi yapılacak tarih gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde operasyon merkezimize ulaştırmanız halinde çok kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu bilgileri dilerseniz telefon yoluyla, dilerseniz web sayfamız üzerinde ki talep formları yardımıyla bilgileri şirketimize iletebilirsiniz. Merkez ofisimizde ki deneyimli Azerbaycan Kargo ekibimiz, her ay düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır. Sizlere daima daha iyi hizmet verebilmek için hem sürekli personelimizi eğitmekteyiz, hem teknolojiyi yakında izleyerek takip ediyoruz, hem alt yapımızı sürekli güçlendirerek en kaliteli hizmet servisini sunuyoruz. Türkiye – Azerbaycan ve Azerbaycan Türkiye arasında kurduğumuz kargo taşımacılık ağıyla sizlere en kapsamlı gönderi hizmetlerini vermekteyiz. Azerbaycan Kargo iletişim stratejileri geliştirip, bu hizmeti sizlerin hayal gücü, beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümlemektedir.

√ Azerbaycan Uçak Kargo firması için hiç bir gönderi sınıfı yoktur, küçük yada büyük diye ayırt edilmeden her türlü taşınabilir gönderi firmamız güvencesiyle taşınmaktadır. Hiç bir zaman gönderi ayrımı yapmayan uzman firmamız için tüm gönderiler aynı eş değeri görür ve size tüm kolaylıklar sağlanır.

√ Azerbaycan Kargo hayatın her köşesinde size yardımcı olabilmektedir. Yurt dışında ki sevdiklerinize, yurt dışında bulunan müşterilerinize sürekli ürün veya hediye gönderebilirsiniz. Azerbaycan Kargo şirketimiz hiç bir aracı firma kullanmadan kendi imkan ve alt yapısı ile sizin direk muhattabınız olur. Ve hiç bir zaman sizi başka birim ve şirketlerle muhattap ettirmez. Tüm kargo sürecini İstanbul merkez ofisinde yürütür.

AZERBAYCAN ADRESTEN ADRESE KARGO SERVİSİ

Azerbaycan Kargo hem Türkiye içinde hem de Azerbaycan içerisinde toplama araçları ile kapı adresinizden gönderileri, isim ve imza karşılığı teslim alır. Bu alımlar her zaman ücretsiz ve firmamızın size sağladığı en büyük kolaylıkların başında gelmektedir. Azerbaycan ülkesi; kültürel yapısı, politik ve jeolojik konumu, dünya üzerinde ki önde gelen yapısı, başarılı bir devlet olması, gelişmiş hava alanları, hükümetin ve milletinin güçlü olması, ihracat ve ithalat taşımacıklarına önem veren yapısı ile diğer ülkelere parmak ısırtan güçlü bir yapısı vardır. Pek çok şehrinde hava limanları bulunması da ne kadar büyük bir ülke olduğunu ekonomik anlamda da ortaya koymaktadır. Azerbaycan Kargo tarafından sunulan AZERBAYCAN UÇAKLA HAVA YOLU KARGO hizmetine güvenen tüm müşterilerimiz gönderilerini emin ellere teslim etmektedir. Firmamızın rekabetçi fiyat tarife politikası, transit anlamda sunulan en hızlı teslimat süreleri, deneyimli ve uzmanlaşmış personelinin sizinle ilgili olması, sorunsuz ve sıkıntısız yapılan kargo operasyonları, 7 gün 24 saat her arama yaptığınızda sizinle ilgilenen bir personelin bulunması, tüm ödemeleriniz de size sağlanan kolaylıklar, gönderinin an an durum teyidi ve gönderi hakkında bilgilendirilmesi gibi profesyonel anlamda kaliteli hizmet anlayışını misyonu olarak benimsemesi size kargo hizmetlerimizi cazip kılmaktadır.

AZERBAYCAN KARGO BİR MARKADIR

Güvenli, hızlı, kaliteli, tüm süreçte bilgili ve ekonomik gönderiler deyince direk aklınıza Azerbaycan Kargo gelmektedir. Bu durumda sektörde nasıl bir yer aldığımızı ve sektöre nasıl yön verdiğimizi ortaya koymaktadır. Bir bakışla deyişle, firmamız her anlamda kalitesini belli eden bir hava yolu kargo şirketi olması en güzel yönlerden biridir. Azerbaycan ülkesinde dünyaca ünlü hava limanları bulunmaktadır, firmamız bu eşsiz güzellikte ki hava limanlarına kargo teslimatları gerçekleştirmektedir. Türkiye patentli en prestijli firmalardan biri olan kargo şirketimiz en önemli hizmet duraklarından biri olan Azerbaycan ülkesine ciddi hizmet yatırımları yapmıştır ve her geçen gün yapmaya da devam etmektedir. Açıkçası Türkiye – Azerbaycan arasında tamamen güven üzerine kurulu çok geniş bir köprü kurmayı başarmış bulunmaktayız. Tüm bu durum ve kolaylıkları sizlerin daima bizi seçmesi sayesinde yaptık. Sizlerle her geçen gün büyümekte ve markamızı bir dünya devi yapmakta emin adımlar atmaktayız.

√ Azerbaycan Kargo olarak,  yukarıda paylaştığımız gibi tüm operasyon süreçleri metropol merkez ofisinde görevli uzmanlar tarafından büyük bir resmiyet çerçevesi ile yönetilir. Azerbaycan Kargo; en uygun az maliyetli fiyatlarla, yüksek güvenlikli ve son sürat kargo teslimatlarına imza atmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati temel ilkelerimizin başında gelmektedir. Azerbaycan Acil Kargo sektörde, yenilikçi ve vizyoner bakış açısı ile tüm müşterilerine yeni ufuklar sunmaktadır.

√ Azerbaycan Kargo farklı yapısı ve mükemmel ötesi hizmet çözümleri ile sizden gelecek talepler doğrultusunda kargo servisleri düzenlemektedir. Siz sadece çağrı merkezini arayarak taleplerinizi iletiyorsunuz, geriye kalan tüm süreç ve hazırlanan belgeler ile deneyimli mobil personelimiz ilgilenmektedir. Yurtdışı kargo hizmetleri son derece önemli bir iş kolu olarak her geçen gün önemli ölçüde saygınlık kazanmaktadır. Azerbaycan Uçak Kargo fiyatlarını öğrenmek için web sayfamız üzerinden online fiyat öğrenme sayfamızı ziyaret ediniz. Hemen fiyat talebinizi şirketimize iletmek için hiç vakit kaybı yaşamadan kontak numaralarımızdan bize ulaşınız.

√ Azerbaycan Kargo şirketi, Türk Ticaret Kanunu yasalarına aykırı, yanıcı ve yakıcı hiç bir gönderinin sorumluluğunu kabul etmez. Bu tür gönderi sahipleri lütfen bu hususa önemle dikkat etsin. Yasak ve yakıcı olmayan tüm gönderiler işleme tabi tutulur ve hemen gönderi kayıtı yapılır. Türkiye gümrük mevzuatları ve Azerbaycan gümrük mevzuatları aynı değildir, iki ülke arasında gümrük mevzuatları farklılık gösterebilir. Örnek vermemiz gerekirse; Türkiye’ye giriş yapan x bir gönderi, Azerbaycan ülkesine girişine izin verilmeye bilinir. Aynı şekilde tam tersi durumlarda karşılanılabilecek durumlardır. Bu konularda daima operasyon merkezimizle görüşüp, detaylı bilgi alınız.

√ Azerbaycan Kargo ile; zarf, paket, döküman, fatura, dosya, yazı, ihale dosyası, kutu, koli, ürün, hediyelik eşya, zati eşya, kitap, oyuncak, elbise, sebze ve meyve, ilaç aşı ve serum, telefon, perde, halı, deri, ahşap mobilya, tekstil ürünleri, makina ve makina parçaları, numune gönderileri, evrak, masa, sandalye, mutfak ekipmanları, ev eşyaları, bitki ve bitkisel ürünler, matbaa ürünleri gibi pek çok ürün gönderimi yapabilirsiniz.

√ Azerbaycan Kargo, sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun hizmet servis seçenekleri ile yurtdışı uçak kargo hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayan bir hava yolu kargo firmasıdır. Gümrüklü ürünlerinizi, gümrüklendirme işlemlerinden sonra teslim edebilmekte, bu işlemler esnasında siz değerli müşterilerimize sonsuz destekler sunmaktayız. Piyasa da pek çok Azerbaycan Uçak Kargo firması mevcuttur, fakat bizim hizmet anlayışımız gibi ikinci bir firma bulmak gerçekten çok zordur.

 Azerbaycan Kargo ile tanıştıktan sonra sizlerde anlayacaksınız. Yurtdışı hava kargo gönderileri için her firmaya asla güvenilmez, lütfen bu konuda sık eleyip ince dokuyup, titizlikle seçimler yapmaya özen gösteriniz. Tabiki de her zaman seçiminiz Azerbaycan Kargo firması olsun, bizi seçin ki aklınız gönderinizde kalmasın.

AZERBAYCAN YURTDIŞI HIZLI KURYE GÖNDERİMİ

Azerbaycan Hızlı Kargo firması ile tanıştıktan sonra anlayacaksınız ki; bir kargo firmasında bulunması gereken çok husus, durum, materyal, hizmet anlayışı ve prensipleri gibi daha sayamadığımız pek çok olanağı tek bir çatı altında görmek öncelikle bizim açımızdan, sonra sizin açınızdan çok önemli özelliklerine sahip olduğumuzu farkedeceksiniz. Azerbaycan‘da yaşayan gurbetçilerimiz ve pek çok bu ülkede ki Türk yatırımcılarımız devamlı olarak Azerbaycan‘dan Türkiye’ye, Türkiye’den Azerbaycan‘a kargo gönderimleri yapmakta olduğu için bu güzide ülkeye çok kapsamlı servis hizmetleri sunmaktayız. Gün içerisinde ve devamlı olarak çok kargo talebi aldığımız Azerbaycan ülkesine hem kendi firma potansiyelimiz alt yapısı ile sunduğumuz konsol, hemde alternatif hava yolu kargo firmalarından aldığımız fiyat tarifeleri ile size bu hizmeti en uygun bir şekilde sunarak, sizin de beğenisini kazanıyoruz. Azerbaycan Kargo ile hiç vakit kaybetmeden tanışabilir, merkez ofis ve şubelerimize uğrayarak bir çayımızı içebilirsiniz. Dilerseniz gönderiyi sizde teslim edebilirsiniz, fakat unutmayın ki; gönderi alımlarımız ücretsizdir, sizi bu zahmetten kurtarmak için böyle bir yıl izlemekteyiz. Azerbaycan Kargo şirketini seçen tüm müşteriler her zaman avantajlıdır ve tüm gönderimlerde bir adım öndedir.

Azerbaycan Express Kargo ve Azerbaycan Ekonomik Kargo seçeneklerinden gönderiye en uygun olanı ile güvenli teslimatları yapabilirsiniz. Express seçenek, hızlı ve acil gönderilmesi gereken kargolar için oluşturulmuş bir gönderi hizmetidir. Ekonomik gönderi seçeneği, en uygun maliyetlerle yapılan ucuz servisli hizmet türüdür. Şirketimiz Azerbaycan ülkesine 1 günde teslimatlar gerçekleştirir. Bugün talebinizi ileti, kargonuzu bize teslim ediyorsunuz, ertesi gün mesai saatleri içinde göndericiden alıcıya güvenle ulaştırıyoruz.

Azerbaycan şehirlerinin başında gelen; Gence, Bakü, Balaken ve Nahçıvan  gibi gelişmiş hava alanlarına sorunsuz Azerbaycan Uçak Kargo hizmetleri vermekteyiz. Azerbaycan Kargo talepleri ve tüm sorularınız için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Siz kargo taleplerinizi iletiyorsunuz, biz gönderinize derman oluyoruz.

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.