En Hızlı Uçak Kargo

En Hızlı Uçak Kargo

Hızlı Kargo şirketi olarak siz değerli müşterilere tüm dünya ülkeleri için vermekte olduğumuz uçak kargo hizmet bütünleri hakkında yıllardır bu sektörde lider bir firma olarak sizlere sunmaktan ötürü gurur duymaktayız. Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içinde tüm müşterilere profesyonel hizmet anlayışı sunarak bu alanda en potansiyeli olan havacılık şirketlerinden biriyiz.

Her müşteri taşımacılık hizmeti aldığı firmanın uzman ve konusunda çok deneyimli olmasını isterler. Çoğu zaman umduğunu bulamayan müşteriler, firmamıza rastladığı an’dan itibaren her zaman umduğunu ve istediğini bulabilirler. Bizler bu işi sadece vermekte olduğumuz hizmetin hakkı olan kazanç için yapmamaktadır. Bizi seçen ve yıllardır firmamızla yurt içi ve yurt dışı gönderileri yapan müşterilerin hizmet kalite çıtasını her zaman yüksek tutarak beklediğinizden çok fazlasını sunmaktayız.

Firma olarak sürekli kendini yenileyen, güncel tutan, teknolojinin bütün nimetlerini en iyi şekilde kullanan, iç ve dış yazılım programlama işlemleriyle bir kargo taşımacılığından daha fazlasını ön plana çıkarmaktayız. İşine önem veren, sektör ahlakı son derece mümtaz olan Hızlı Uçak Kargo size özel sunduğu hizmetlerle çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Yaz ayları için özenle hazırladığımız hava yolu kargo servis kampanyalarını incelemeden, diğer firmaları aramayınız. Rekabet gücü çok yüksek olan şirketimiz tüm hava yolu firmalarıyla yapmış olduğu iş birliktelikleri ve ortaklığıyla her zaman en iyi fiyatları sunabilmek için canla başla bu işe gönül vermektedir.

Neden Hızlı Kargo?

Kelime anlamından ortaya çıkan hız kelimesi tamamlayıcı olarak bakıldığı zaman hızlı olarak ön plana çıkmaktadır. Hızlı demek, en süratli, acil, hemen, an itibariyle ve daha bir çok kelimenin ortak anlamını sunmakta olan bir terimdir. Hızlı ve kargo kelimeleri birleşince ortaya kargo taşımacılığı yapan firmanın en hızlı şekilde bir adresten diğer bir adrese hava yolu taşımacılık hizmeti verdiğini belirtmektedir.

Piyasada farklı şekilde bu anahtar kelimeyi kullanan firmalar mevcuttur. Fakat hiç biri firmamız kadar kaliteli ve hızlı servisler sunmamaktadır. Bu konuda arama yapan bilinçsiz müşterileri aydınlatmak için makalemizde bu konuya ciddi bir yer vermeye karar verdik. Resmi hızlı kargo şirketini arayan ve kontak kurmak isteyen müşterilere şu bilgiyi vijdan rahatlığı ile vermekteyiz.

Hızlı kargo ile tabir edilen aramaların tek ve gerçek web sayfası yazının sonunda sizlerle paylaşılacaktır. Yurtdışı Kargo grup olarak firmamız bünyesine ait olan web sitelerini yakın zamanda sizlerle paylaşmak adına ara ara tanıtım mesajları yayınlayarak grup domainleri hakkında geniş kapsamlı bilgiler sunacağız. Bu konuda bizi takip ederek gerekli bilgi ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Diğer Firmalardan Farkımız Nedir?

Müşterilerimizle kurmuş olduğumuz en güzel iletişim bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliktir. Her müşteriyle ayrı ayrı bire bir özel olarak ilgilenerek en iyi performanslarla karşı tarafa pozitif enerji vermekteyiz. Bütün hava yolu uçak kargo süreciyle en ince ayrıntısına kadar sık eleyip, ince dokuyan ekibimiz bu konuda işinin ehlidir.

Alternatif hava yolları ve havacılık birimleri ile yapılan iş birliktelikleri bizleri bu alanda rekabet gücü yüksek bir firma olarak göz önüne çıkarmaktadır. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki; hava kargo işinde zaman ve hız kadar verilen hizmet kalitesi de son derece önemlidir.

Firmamıza gelen yurt dışı gönderi kayıtları hakkında alternatif tüm hava yollarından fiyat teklifi alarak öncelikle sizin için en uygun fiyat veren servisi belirliyoruz. Daha sonra tarafınıza dönülerek tüm servis fiyatlarını iletiyoruz ve en uygun olanını belirtip size sunuyoruz. Fiyat ve servis sürelerinde mütabık kalınması halinde hemen kayıt açarak operasyon şemasını hazırlıyoruz. 24 saat bizi arayıp tüm müşterilerimiz bilgi alabilir. Diğer kargo firmalarına saat 17:00 dan sonra çağrı merkezlerine ulaşamazsınız. Lakin şirketimize 24 saat ulaşabilmeniz mümkündür.

İlk Defa Firmamızla İletişim Kuran Müşterilerin Dikkatine

Kurumsal firmalar, büyük ticaret haneler yurt dışına gönderilerini bilinçli bir şekilde yapmaktadır. Çünkü bu firmalar sürekli gönderi yaptıkları için prosedür ve işleyişi çok iyi bilmektedir. Fakat bilinçsiz müşteri ilk defa yurt dışına zarf paket hediye gibi bir şey göndereceği zaman nereyi arayıp, ne şekilde bilgi alacağını bilmemektedir. Biz bu makaleyi ilk defa gönderen sayın müşteriler için hazırladık. Umarım bu sunduğumuz makale sizler için çok yararlı olmuştur.

Bazı müşterilerimiz çağrı merkezini arayarak gideceği ülkeyi söyleyip kilosunun kaç lira olduğunu soruyor. Böyle bir hesaplama sistemi yoktur. 100 + üzeri dünya geneli net kilo fiyatları vardır. Fakat küçük paketlerde ölçü ve ağırlık verilmesi şarttır. Sistem 30 kiloya kadar otomatik fiyat vermektedir. 30 kilonun dışında ki gönderiler hava limanına teklif alınarak müşteriye iletilmektedir. Bu yüzden müşterilerimizden ricamız kilo fiyatı sorarken, kilo ve ölçü bilgilerini sağlıklı bir şekilde ekibimize iletilmelidir. Ekonomik uygun fiyat vermemiz açısından net bilgilerle bize ulaşırsanız daha hızlı, ekonomik ve doyurucu bilgi alabilirsiniz. Sektörde hız ve güven bakımından en iyi hizmetler uçak kargo servisleri ile sağlanmaktadır. Çok kısa sürelerde gönderiler bir adresten diğer adrese ulaştırılmaktadır.

Hacim Ağırlığı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Hava yolu kargo gönderimi yapacak olan kıymetli müşteriler, fiyat hesaplaması ve hacim ağırlığı ölçümü hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için bu başlık altında gereken bilgileri açıklamaktayız. Öncelikle gönderinin net ağırlığına bakılır ve ardından kargonun en, boy ve yükseklik ölçü bilgilerine bakılır. Ölçü bilgileri net olarak ortaya çıktıktan sonra hacim ağırlığına bakılması için rakamlar birbirleri ile çarpılarak 5000 rakamına bölünmesi sonucu esas olan hacim ağırlığını ortaya çıkarır.

Hacim ağırlığı denilince kargonun uçakta kapladığı yere denilmektedir. En x Boy x Yükseklik / 5000 << şablonuyla sizlerde kargo paketinizin hacim ağırlığını öğrenebilirsiniz. Bu çok basit bir işlemdir ve direk sonucu sizlerde kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Daha önce hava yolu kargo hizmetini kullanmayan bilinçsiz müşteriler hacim ağırlığı hesaplaması hakkında bilgi sahibi olmadıkları için bu yazımızda konuya geniş kapsamlı yer vermeyi uygun gördük. Aslında bu konuyu size güzel bir örnekle açıklamamız daha yararlı olacağı kanısına varıp aşağıda firmamızın hizmet verdiği bir örneği sunuyoruz;

Örnek; Türkiye’nin İstanbul şehrinden Amerika’nın Houston eyaletine kız arkadaşına hediye bir paket göndermek için bizi arayan müşterimiz paketin ağırlığının 10 kilogram olduğunu ve kolinin ebatlarının 30 * 50 * 50 olduğunu söyledi. Deneyimli ekibimizden Ramazan bey gönderinin hacim ağırlığını hesaplaması sonucunda 15 kiloya tekamül ettiğini müşteriye bildirdi. Hacim ağırlığı esasını bilmeyen müşteri iddaa ederek paketinin 10 kilo ağırlığında olduğunu ve 15 kilonun nereden çıktığını sordu. Sektöründe deneyimli olan ekip arkadaşımız güzel üslup ve nazik bir dille müşteriye hava yolu kargo taşımacılıkları da hem gönderinin net ağırlığına, hemde uçakta kapladığı yer bakımından hacim kilosuna bakılarak hangi ağırlık daha büyükse onun üzerinden işlem gördüğünü aktardı. Uzman arkadaşımız müşteriye bilgiyi sağlıklı ve net şekilde verdikçe karşı tarafın durumu kavraması çokta uzun sürmedi. 15 kilogram Ekonomik ve Express Amerika navlun maliyetleri müşteriye sunuldu ve teslimat süreleri hakkında geniş kapsamlı bilgiler verildi. Fiyatta ve teslim süresinde mütabık kalındı ve hemen kayıt oluşturuldu. İstanbul içi gönderi toplama aracımıza bilgiler ulaştırıldı. Hiç zaman kaybetmeden gönderici adresine ulaşan toplama aracımız, fatura ve imza karşılığı paketi teslim aldı. Ardından merkez ofise ulaştırılan gönderi işlem görmesi için öncelikle kontrol aşamasından geçirildi. Her hangi bir sorun teşkil edecek durum söz konusu olmadığı için ilk çıkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilmesi için çıkış belgeleri hazırlandı. Daha sonra ilgili ülkeye ulaştırmak için kargo uçağına yüklendi. Belirtilen destinasyona ulaşan gönderi gümrük memurlarının yapmış olduğu denetim ve kontrol aşamalarından sonra firmamız bünyesinde hizmet veren dağıtıcı firmaya teslim etti. Dağıtıcı acente şubemiz alıcı adrese hızlı ve güvenli bir şekilde isim imza karşılığı paketi teslim ettikten sonra merkez ofise teslim bilgilerini iletti. Süreç bu şekilde dinamik ekibimiz farkıyla yapılmıştır.

http://www.hizlikargo.net

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.