Hollanda Uçak Kargo

Hollanda Uçak Kargo

HOLLANDA UÇAK KARGO

Hollanda Kargo günümüzde profesyonel kargo gönderimi yapan sayılı kurumsal hava yolu şirketlerinden biridir. Yurt dışı ve uluslar arası evrak ve paket taşımacılığı hizmeti veren güzide firmamız, sizden gelen talepler doğrultusunda çalışma hayatına devam etmektedir.

Hollanda‘dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Hollanda‘ya şerit gibi aktif köprü kuran firmamız, hızlı ve güvenli gönderi teslimatında uzmanlaşmış deneyim dolu bir şirkettir. Yurt içinde İstanbul şehrinde merkez ofisi konuşlanan hava kargo firmamız bütün süreci merkez ofisinde, uzman ve eğitimli yetkilileriyle gerçekleştirmektedir. Gün içerisinde yüzlerce müşteriye hizmet veren firmamız, hava yolu kargo taşıma şirketleri arasında markalaşmış lider bir şirket olmanın haklı olarak mutluluğunu yaşamaktadır. Firmamızı her türlü hava kargo ihtiyaçlarınızda hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Deneyim dolu profesyonel operatörlerimiz, tüm sorunlarınıza en etkili çözümleri sunmaktadır. Firmamız sektör içerisinde tüm alternatif hava yollarının fiyat tarife listesini elinde tutarak, siz değerli müşterilerimize en iyi servisi sunan konsol ile hizmet vermektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini ve çıkarlarını ön planda tutan şirketimiz, sizlere en uygun hava kargo taşıma maliyetleri ve piyasada sunulabilecek en hızlı teslimat sürelerini vermeyi boynunun borcu bilmektedir. Hava yolu kargo taşıma hizmetinde, kargo bilgilerinin eksiksiz ve tam bir şekilde muhattab olunan yetkiliye aktarılması, en sağlıklı ve doğru bir kapsamda fiyatlandırma alma konusunda çok önemlidir. Yurt dışına taşınması yasak olmayan tüm gönderileri ilgili ülke destinasyonuna gönderebilirsiniz. 

Hollanda Hava Kargo Evrak, paket, zarf, koli, ilaç, perde, halı, makina ve makina parçaları, tekstil ürünleri, mobilya ve ahşap eşyalar, hediyelik ürünler, zati eşya, telefon, ev eşyası, kitap gibi gönderileri bir noktadan diğer bir noktaya firmamız aracılığıyla göndermeniz halinde çok kazançlı çıkarsınız. Önemli ölçüde fiyattan tasarruf etmenin dışında, sorunsuz ve sıkıntısız, vaat edilen zamanda teslimatlara imza atmaktayız. Yurt dışında tüm dünya ülkelerinde yurdumuzun en önemli temsilcisi yurtdışı kargo şirketimizdir. Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte düzenlediğimiz uluslar arası kargo kampanyalarımızı incelemek için, ana sayfa üzerinde ki manşet haberler bölümümüze tıklayarak kampanya hizmetlerini görebilirsiniz. On bir ayın sultanı Ramazan ayına özel kampanyalı hizmetlerimiz, mübarek Ramazan ayının ilk günü ile başlamakta, son günü ile de son bulacaktır. Kesinlikle bu kampanyamızdan yararlanın. Hizmet talebinde bulunmak için hiç beklemeden çağrı merkezimizi arayınız. Uluslar arası hava kargo taşımacılık belgeleri ve tüm izinleri tam olan şirketimiz, piyasada tüm taşımacılık yer sağlayıcı belgeleri eksiksiz olan ender firmalardan biridir. Hafta içi 08:00 ile 20:00 arasında, Hafta sonları ise 09:00 ile 18:00 arasında hizmet vermektedir. Şirketimize telefon numaraları ve web sitemiz üzerinde ki talep formları vasıtasıyla günün her saati ulaşabilirsiniz.

Hollanda Uçak Kargo, en hızlı kargo taşımacılık servisidir. Çok acil zaman hassasiyetli gönderiler için en uygun kargo nakliye hizmetidir. 2000 ‘li yılların başlarında, tamamen Türk sermayesi ile hizmet vermeye başlayan uçak kargo şirketimiz, çok kısa zamanda müşterilerine kaliteli hizmetler sunan lider kargo firması olmuştur. Bünyesinde 30 ‘dan fazla eleman barındıran şirketimiz, ülkemiz ve dünya ekonomisine can vermektedir.

Yurtdışı Kargo sektörü ilgili ülkelere önemli ölçüde döviz akışı sağlamaktadır, çünkü bu hizmet döviz kurları ile yürütülmektedir. Bazı servisler dolar bazında, bazı servisler ise euro bazında ücretlendirmeye tabi tutulur. Yurt içinden yurt dışına kargo gönderimi yapacak müşterilerimiz, İstanbul şehri dışında ise ilk önce gönderiyi her hangi bir yurt içi kargo taşıma şirketiyle İstanbul merkez ofisine göndermektedir. Tüm kargo gönderileri İstanbul merkez çıkışlıdır. Bütün operasyon ve süreç merkez merkez ofisten yürütülmektedir. Yurtdışı Kargo ücretleri her zaman gönderici tarafından ödenmektedir, karşı ödemeli hizmetler yurtdışı kargo servislerinde yoktur. 

YURTİÇİ UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Firmamız yurt içi uçak kargo servisleri de düzenlemektedir. Yine İstanbul merkezli olan bu hizmet çerçevesi içinde; Ankara, Adana, Antalya, İzmir, Bodrum, Muğla, Gaziantep, Van, Erzurum, Erzincan, Malatya, Bursa, Trabzon, Samsun, Şırnak, Batman, Diyarbakır, Hatay, Mersin, Kayseri, Konya gibi hava limanı bulunan şehirlerden İstanbul’a, İstanbul’dan hava alanı bulunan tüm şehirlere, mesafe uzaklığına göre 1 ile 4 saat arasında hızlı kargo teslimatları gerçekleşmektedir. Yurt içi hava kargo hizmeti almak isteyen müşteriler, tarifeli kargo uçaklarının kalkış saatinden 2 saat öncesinde gönderileri firmamıza teslim etmeleri gerekmektedir. Kargo uçağının kalkış yapmasına 1 saat kala tüm kargo kabul eden kapaklar kapatılmaktadır. Bu tarz sorunlar yaşamamak için uçak kalkış saatinden iki saat önce gönderiyi şirketimize teslim ediniz. Yurt içinde şehirler arası bu kadar hızlı taşımacılık hizmeti yoktur, her kargo firması bizim kadar hızlı  ve güvenli hava yolu taşımacılığı verememektedir. Yurt içi kargo taşıma hizmetleri arasında hava limanı bulunmayan illerimize mobil kargo hizmeti sunmaktayız. Mobil kargo hizmeti, gönderinin teslim edileceği şehre en yakın hava limanı bulunan şehre hızlı bir şekilde sevk edilmesiyle beraber, bu şehirde hava alanı kargo kabul memurlarımız tarafından karşılanmaktadır. Hava alanından karşılanan gönderi, araçlı kurye eşliğinde hızlı bir şekilde hava limanı bulunmayan şehrimize ulaştırılmaktadır. Biz hizmette sınır tanımıyoruz, tüm kargo taşımacılık ihtiyaçlarınıza etkili ve müşteri odaklı çözümler sunuyoruz. Yurt içi uçak kargo hizmeti, şehirler arası kargo gönderimi hizmeti veren birimler arasında en hızlı servis sağlayan taşıma birimidir, fakat diğer kargo taşıma birimlerinden daha yüksek bir ücretle işlem görmektedir.

Hava alanından hava alanına, hava alanında adrese, adresten hava alanına ve adresten adrese teslim yurtiçi hava kargo gönderi seçenekleri ile belirtilen adrese güvenle kargo teslimatları gerçekleştiririz. Yurt içi uçak kargo ile gönderi yapacağınız kargo fiyatlarını hesaplamak için müşteri temsilcimize, en-boy-yükseklik olarak ölçü bilgileri ve gönderinin kendi ağırlığını eksiksiz bir şekilde iletmeniz yetmektedir. Yurt içinde bu uçak kargo hizmetini başlatan ilk firma olarak rakiplerinden bir adım daha önüne geçmenin mutluluğunu sizlerle paylaşmaktayız. Gönderi yapacağınız kargoyu sağlam ve sıkı bir şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Firmamız paketleme hususlarında hizmetler vermektedir.

YURTDIŞI UÇAK KARGO SÜRECİ

Dünyanın tüm ülkelerinde ki büyük metropol alanlarına adresten adrese hizmetimizle garanti güvenirlik elde edin, hizmetin tadını çıkartın. Yurt içi uçak kargo hizmeti almak için; kargonun teslim şeklini belirleyin, ardından ödeme türünü belirleyin, gönderi bilgilerini eksiksiz bir şekilde iletin ve an itibariyle yurt içi hava kargo hizmeti alın. Hava taşımacılığında uçaklarla inter model taşımacılığı gerçekleştirerek sektöründe devrim yaratan firmamız, şimdi kargoları mesafe aralığına göre 1 ile 3 saat içerisinde adresine ulaştırmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı gönderilerin de tonajlı atarlar yapan müşteriler, kargo hizmet politikamıza renk katar. Kargo taşımacılık hayatında sayısızca hava kargo operasyonları düzenleyen firmamız, her zaman tüm müşterilerine büyük bir güven vermektedir. Devir teknoloji devri, böyle olunca da hız kavramı çok önemli bir husustur, firmamız tüm hava kargo taşıma hizmetlerinde son sürat hız göstermektedir. Hiç bir zaman büyük yada küçük diye gönderileri ayırt etmeden, en değerlisi ve en değersizi aynı konumda göndericiden alıcıya büyük bir resmiyetle ulaştırılır. 

Gerek yurt içi uçak kargo hizmetlerinde, gerekse yurt dışı hava kargo hizmetlerinde tüm müşterileri tarafından beğeni toplayan firmamız, sunduğu kaliteli hizmetlerle her kesimden müşteriyi servislerine hayran bırakmıştır. Kısa sürede çok yaygınlaşan uçak kargo hizmetimizle her türlü kargo gönderimin de tanışabilirsiniz. Türkiye içerisinde yurt içi ve yurt dışı kargo hizmetleri artık çok sıklıkla kullanılmaktadır, şirketimize her gün onlarca talep maili ve yüzlerce telefon akışı gelmektedir. Her bünyemize ulaşan taleplerle en ince ayrıntısına kadar ilgilenip, en ucuz hava kargo taşıma maliyetleri çıkarıp, en hızlı servis süreleri ile tarafınıza kombine hizmet olarak sunuyoruz. 

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz operasyon detayları, tarafınıza cazip ve makul geldiği takdirde bize verdiğiniz direktifler doğrultusunda kayıt işlemi yapılır. Kayıt işlemleri yapıldıktan hemen sonra, operasyon merkezimizde ki uzman temsilcimiz toplama aracımıza talimat vererek, adresinizden gönderiyi çok hızlı bir şekilde isim ve imza karşılığı, ücretiyle beraber teslim alır. Adresinizden teslim alınan gönderi merkez depomuza getirilir. Merkez depomuza ulaşan gönderi ilk olarak kontrol aşamasına tabi tutulur. Kontrol aşamasında herhangi bir sorun ve sıkıntı görülmeyen gönderi, ilgili ülkeye çıkışı yapabilmesi için gerekli işlem ve belgeleri hazırlanır. Tüm çıkış belgeleri hazırlanan gönderi ilk çıkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza sevk edilir. İlgili ülke hava limanına ulaşan gönderi, o ülkenin gümrük memurları tarafından incelenir, inceleme yapıldıktan sonra firma bünyemize dahil acente vasıtasıyla teslim alınır. Hiç bekletilmeden belirtmiş olduğunuz adrese güvenle teslimatı gerçekleştirilir. Alıcısına ulaştırılan gönderi teslimat bilgileri çok kısa süre içinde göndericiye iletilir. Yurt dışı uçak kargo süreci bu şekilde yürütülmektedir. Her türlü öneri, istek, şikayet ve sorularınız için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 

 

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.