İthalat – İhracat Kargo Taşımacılığı

İthalat – İhracat Kargo Taşımacılığı

İTHALAT VE İHRACAT HAVAYOLU KARGO TAŞIMACILIĞI

Yurtdışı Kargo hizmetleri sunan lider hava yolu şirketimiz, ithalat ve ihracat kargo gönderi taşımalarında siz değerli müşterilerimize, yeterli bilgi ve sağlıklı operasyonlar düzenleyip, olası maliyetleri minimum seviyesinde tutarak kaliteli hava kargo çözümleri sunmaktadır. İhracat ve İthalat kargo taşımalarında gönderinin, bir adres noktasından diğer bir adres noktasına gönderim yapabilmesi için kargo çıkış belge ve beyannameleri firmamız tarafından kusursuz bir şekilde itinayla hazırlanmaktadır.

İlgili ülke gümrük mevzuatlarına göre çok kısıtlı bir ücretin üstünde yapılan kargo gönderi değerleri, belirli ücretin üstünde olması durumunda müşteriye gümrük mevzuatlarına göre vergi çıkarmaktadır, bu vergiler ödenmeden kargo gönderileri teslim alınmamaktadır. İthalat ve ihracat antreposundan çekimi yapılmayan kargo gönderi ilk 3 gün ücretsiz olarak bekletilmektedir, 3 günü geçen gönderiler her 24 saatte bir depo sahibi firmalar tarafından ardiye ile ücretlendirilmektedir. İthalat yada ihracat kargo taşımacılığı ile ilgili ülke veya ülkemizi gönderimi yapılan kargolar, hava yolu yada taşıyıcı firma tarafından ücretsiz sunulan ardiye bekletilme günü dışına çıkmadan kargo gönderilerinin çekimi yaparak olası ardiye ücretinden kurtulmuş olacaktır. Hava yolu ve taşıyıcı kargo firmalarının belirlediği sabit bir ardiye ücreti yoktur, bu depoda bekletilme hizmeti tamamen firmaların insafiyetine göre ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır ve bu hizmet günlük olarak ücretlendirilir. İthalat ve ihracat kargo gönderilerini en hızlı şekilde kapıdan kapıya kargo taşıma gücüne sahibiz. Kargo gönderilerini teslim ettiğiniz gibi hiç zarar görmeden, sorunsuz bir şekilde varış yerine ulaştırma garantisi vermekteyiz. İthalat ve İhracat kelimelerini kısa bir anlamla açıklamak gerekirse; ithalat dış alım, ihracat ise dış satım demektir.

İthalat – ihracat kargo taşıma hizmeti alırken, firmamın profesyonelliğine ve kurumsallığına önem vermek gerekmektedir, bu hizmeti her firma bizim gibi sorunsuz ve sıkıntısız şekilde servis edememektedir. Hiç bir sorun yaşamadan, hızlı teslimat gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerimizi arayarak yada web sayfamız üzerinden talep formlarımızı kullanarak bize günün her saati ulaşabilir, ithalat ve ihracat gönderi taşıma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firmamızın ithalat taşıma servisi ve ihracat taşıma servisi olarak, iki ayrı birimi bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre müşteri temsilci birimlerimiz size en uygun kargo çözümlerini sunacaktır. 

Firmamızın başlıca hizmetlerinden olan ihracat kargo taşımacılığı ve ithalat kargo taşımacılığı servislerini aşağıda daha detaylı bir şekilde anlatmaktayız. Sizlerin bu hizmetleri daha iyi kavrayabilmesi, bu taşıma hizmetlerinde nelere dikkat edilmesi, gerekli belge ve prosedürleri hakkında bilgiler vererek bu konuda sizi yüzde yüz bilinçlendirmekteyiz. 

İTHALAT KARGO TAŞIMACILIĞI

İthalat Yurtdışı Havayolu Kargo; Dünya ülkeleri arasında her hangi bir ülkeden mal ve ürün alınıp, yurt içine hava yolu kargo taşımacılığı hizmeti kullanılarak müşterinin adresine teslimatının gerçekleşmesidir. İthalat taşımaları resmi belgeler vasıtasıyla yapılmaktadır, bu belge konşimento belgesidir. Hava kargo ücretinin dışında ekstra olarak bu belge ayrı ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır, hava yolunun belirlediği sabit bir ücreti bulunmaktadır. Konşimento belgesini sadece İATA acenteleri düzenleyebilmektedir.

Kabul edilen kargo gönderileri, İATA kuralları doğrultusunda x-ray cihazından geçirilmek suretiyle ithalat antreposuna kabulü gerçekleştirilir. İthalat taşımalarında kargo gönderileri daima güven altındadır, eğitimli güvenlik personeli ile 24 saat güvenlik sağlanmaktadır. Yurtdışı kargo şirketimizin tüm dünya ülkelerinde çeşitli büyüklüklerde ithalat antrepo, kargo kontrol ve depolama alanları bulunmaktadır. Sınırsız sayıda, kiloda ve hacimde gönderileri ithalat kargo taşıma servisimiz ile bir noktadan diğer bir noktaya sorunsuz şekilde gönderebilirsiniz.

İthalat kargo taşımalarında ilgili ülkenin gümrük mevzuatlarına göre gönderilere vergi çıkarması kaçınılmazdır, firmamız düzenlediği konşimento beyannamesinde gönderi fiyatını her zaman düşük göstermektedir, tarafınıza doğacak verdi de kısmen düşük ücretlere tabi olur. Uluslararası ithalat kargo gönderi sektörü alanında güçlü bir şirket haline gelmiş olan Yurtdışı Kargo dünya çapında kaliteli ve işlerini sıkıntısız yapan acenteleriyle birliktelikler doğrultusunda, ithalat kargo taşımalarını hızlı ve güvenli gerçekleştirmektedir.

Günümüzde bir çok kurumsal firma ve bireysel şahıs yurt dışından uygun fiyatlara ürün ve hizmet temin etmek istemektedir, bu tedarik edilmek istenen ürünlerin yurt içine kargo gönderimi yapılması en az ürünü temin etmek kadar önemlidir. İthalat hava yolu kargo taşımalarında dikkat ve takip edilmesi gereken çok önemli prosedürler bulunmaktadır. Yurt dışından yurt içine ithal edilmek istenen ürünlerle ilgili yeterli sağlam araştırmalar yapılmazsa, yurt içi gümrük vergileri ve ek masrafları net sağlıklı bir şekilde çıkarılmazsa, siz değerli ithalat hava yolu kargo taşıma hizmeti alacak müşterilerimiz tahmin ettiğinin çok çok üzerinde maliyetlerle karşılaşmasına sebep olabilmektedir.

İHRACAT KARGO TAŞIMACILIĞI

İhracat Yurtdışı Havayolu Kargo; Yurt içindeki herhangi bir şehirden mal ve ürün alınıp, yurt dışına hava yolu kargo taşımacılığı hizmeti kullanılarak müşterinin adresine teslimatının gerçekleşmesidir. İhracat taşımaları resmi belgeler vasıtasıyla yapılmaktadır, bu belge konşimento belgesidir. Hava kargo ücretinin dışında ekstra olarak bu belge ayrı ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır, hava yolunun belirlediği sabit bir ücreti bulunmaktadır. Konşimento belgesini sadece İATA acenteleri düzenleyebilmektedir.

Kabul edilen kargo gönderileri, İATA kuralları doğrultusunda x-ray cihazından geçirilmek suretiyle ithalat antreposuna kabulü gerçekleştirilir. İhracat taşımalarında kargo gönderileri daima güven altındadır, eğitimli güvenlik personeli ile 24 saat güvenlik sağlanmaktadır. Yurtdışı kargo şirketimizin yurt içinde ki şehirlerde çeşitli büyüklüklerde İhracat antrepo, kargo kontrol ve depolama alanları bulunmaktadır. Sınırsız sayıda, kiloda ve hacimde gönderileri ihracat kargo taşıma servisimiz ile bir noktadan diğer bir noktaya sorunsuz şekilde gönderebilirsiniz.

İhracat kargo taşımalarında ilgili ülkenin gümrük mevzuatlarına göre gönderilere vergi çıkarması kaçınılmazdır, firmamız düzenlediği konşimento beyannamesinde gönderi fiyatını her zaman düşük göstermektedir, tarafınıza doğacak verdi de kısmen düşük ücretlere tabi olur. Uluslararası ihracat kargo gönderi sektörü alanında güçlü bir şirket haline gelmiş olan Yurtdışı Acil Kargo dünya çapında kaliteli ve işlerini sıkıntısız yapan acenteleriyle birliktelikler doğrultusunda, ihracat kargo taşımalarını hızlı ve güvenli gerçekleştirmektedir.

Günümüzde bir çok kurumsal firma ve bireysel şahıs yurt dışından uygun fiyatlara ürün ve hizmet temin etmek istemektedir, bu tedarik edilmek istenen ürünlerin yurt içine kargo gönderimi yapılması en az ürünü temin etmek kadar önemlidir. İhracat hava yolu kargo taşımalarında dikkat ve takip edilmesi gereken çok önemli prosedürler bulunmaktadır. Yurt içinden yurt dışına ihraç edilmek istenen ürünlerle ilgili yeterli sağlam araştırmalar yapılmazsa, yurt dışı gümrük vergileri ve ek masrafları net sağlıklı bir şekilde çıkarılmazsa, siz değerli ihracat hava yolu kargo taşıma hizmeti alacak müşterilerimiz tahmin ettiğinin çok çok üzerinde maliyetlerle karşılaşmasına sebep olabilmektedir.

YURTDIŞI KARGO İLE RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNDE OLUN!

Yurtdışı Kargo firmasına yapacağınız hizmet talepleri en doğru seçim olacaktır. Gerek kargo gönderi taşıma maliyetleri, gerekse hızlı sunduğu kargo teslim süreleri, günümüz teknolojisinde en önemli iki özellik kavramıdır. Cazip fiyatlar ve hızlı teslimatlar, gönül rahatlığıyla hizmet alabilmenin en önemli faktörleridir.

Hiç kimse kalkıpta yüksek maliyetli ve servis süresi çok geç kargo firması ile gönderi yapmak istemez. Bu yönden firmamız çok potansiyelli bir hava yolu kargo şirketidir. Şirketimizi arayarak oluşturduğunuz talep sonrası kapınızdan kargo gönderilerinin alınması ile ilgili ülke varış adresine teslimatına kadar tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar ilgilenip, olası sorun ve sıkıntıları önceden önlem alarak bu hizmeti en kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktayız. Yurtdışı Kargo; Avrupa ülkeleri, Amerika ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Asya ülkeleri olmak üzere dünya üzerinde ki tüm ülkelere kargo gönderimi ve ilgili ülkelerden yurt içine kargo getirme hizmetleri servisi sunan ender hava yolu kargo şirketlerinden biridir. Her ülkeye ve kargo gönderisinin kilosuna göre fiyatlar değişmektedir, tek bir fiyat tarifesi yoktur. Yapılan kargo gönderileri döviz kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Kargo gönderi ücretleri an an farklılık gösterebilir, bu konuda müşteri hizmetlerini arayarak bilgi almak en sağlıklı yöntemdir. Piyasada ki tüm hava yolu uçak kargo firmaları içerisinde müşterilerine en uygun maliyetleri şirketimiz vermektedir. Bizden fiyat teklifi almadan asla diğer firmalarla irtibata geçmeyiniz, çünkü bizim fiyat tarifesini duyduktan sonra başka firmalara talep etmeyeceksiniz. 

Yurtdışı uçak kargo, Express ve Ekonomik olarak iki çeşit gönderi seçeneği ile adresten adrese ve hava limanından hava limanına hizmetleri bütünüdür. Express uçak kargo taşıma hizmeti yapılabilecek en hızlı gönderi taşımacılığı hizmetidir, Ekonomik uçak kargo taşıma hizmeti de en uygun gönderi taşımacılığı hizmetidir. Express en hızlı servis süresi ve pahalı ücretiyle, Ekonomik en uygun maliyetlere ve uzun servis sürelerine sahip gönderi seçenekleridir. Bunların arasından size en uygun olan seçenek ile kargonun taşımacılığını yaptırabilirsiniz. 

GÖNDERİ AYRIMI YAPMAYIZ

Uçak Kargo Hizmeti ile yurt dışında sevdiklerinize yada iş yaptığınız müşterilere çok kısa sürelerde kargo gönderimi yapabilirsiniz. Bilgili, birikimli, tecrübeli, ilgili, alakalı, eğitimli, diksiyonu düzgün, alanında uzman, deneyimli, her aşamada sizinle ilgilenen, gönderiyi size an an raporlayan, sizin çıkarlarınız doğrultusunda hareket eden, kargonuza öncelik, size ayrıcalık sunan yurtdışı hava kargo firmamız bu tür vasıflara sahip profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.  Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmaktadır, müşterilerin bizden ve sunduğumuz hizmetten memnun kalmaları firma olarak prensip edindiğimiz en önemli husustur. Hiç bir zaman ufak, büyük, uzun, kısa, hafif, pahalı, ucuz, az, çok, tonajlı diye gönderi ayrımı yapmayız, tüm gönderi ve paketler gözümüzde aynı değere sahiptir.

Paket, evrak, fatura, döküman, irsaliye, koli, eşya, zati eşya, ev eşyası, cep telefonu, ilaç, aşı, serum, perde, halı, mobilya, ahşam mobilya ürünleri, deri ve deri ürünleri, tekstil ürünleri, makina ve makina parçaları ve benzeri, yanıcı, yakıcı ve Türk Ticaret Kanunu yasalarınca giriş ve çıkış yapabilmesi için yasaklı olmayan tüm ürünleri adresinizden  teslim alıp merkez ofisimize getirip, gerekli kontrol aşamasından geçirdikten sonra, tüm çıkış belge ve beyannamelerini hazırladıktan sonra ilk çıkış yapan tarifeli kargo uçağına sevk edilir. İlgili ülkeye ülkeye ulaşan kargo uçağımız burada gümrük memurlarının kontrollerinden sonra o ülkede ki acentemiz tarafından teslim alınır. Gönderiyi hava limanından teslim alan acentemiz belirtilen adrese isim ve imza karşılığı teslim edilmektedir.

Hizmet teslimatı gerçekleştirdikten sonra hizmetimiz bitmemektedir, teslimat gerçekleşir gerçekleşmez yetkili acentemiz, Türkiye – İstanbul merkez ofisimize teslim bilgilerini göndermekte, merkez ofisimizde ki müşteri temsilcimiz sizlere teslimat bilgilerini; telefon, mail ve kısa sms yoluyla ulaştırmaktadır. Böyle hizmet kalitesi kolay kolay hiç bir kargo firması tarafından bu kadar rahatlıkla verilemez, çünkü her hava yolu kargo firmasında bizde ki alt yapı ve geniş acente ağı gibi bir olanak yoktur, şirketimiz tamamen Türk semayesi altında, Türkiye’nin yurt dışında ki en büyük temsilcisidir. Ülkemizi yurt dışında bu kadar kaliteli bir hizmetle temsil etmek, dünya çapın hizmet kalite standartları ile marka olmak her şirketin harcı değildir. Yurtdışı Kargo olarak sunduğumuz bu kalite kokan hizmetlerin önce mutluluğunu, sonra da haklı olarak gururunu yaşamaktayız.

Yurtdışına Uçak Kargo ile göndermeniz gereken gönderi mi var? HEMEN BİZİ ARAYIN!

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.