İzmir Uçak Kargo

İzmir Kargo şirketleri arasında hava yoluyla kargo gönderebileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz? Çoğu kişinin bilmediği ya da sınırlı sayıda kişinin bildiği hava yoluyla kargo gönderme hizmetinden siz de yararla bilirsiniz.

Sıradan kargo hizmetleri yani kara yolu ile taşınan kargo hizmetleri hem zaman konusunda hem de güvenlik konusunda yetersiz kalmaktadır.

Ancak İzmir Uçak Kargo hizmetleri sayesinde tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Şirketimiz siz müşterilerimizin kargolarını hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere ulaştırmaktadır.

            Şirketimiz kurumsal bir firma olduğu için tüm hava yolu şirketleri ile anlaşma yapmıştır. Bu nedenle kargolarınızı hem uygun fiyata hem de güvenli olarak taşıyoruz.

Peki, Bizimle Kargo Göndermek İstiyorsanız Ne Yapmanız Gerekiyor

            Öncelikle bizimle kargo göndermek istediğinizde müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizimle iletişime geçtikten sonra gerekli bilgi alışverişine müteakip sizde İzmir Uçak Kargo hizmetinin kalite ve güven duygusunu tatmış olacaksınız. Sıradan kargo şirketlerine nazaran farklı türlerde teslimat seçeneklerimiz mevcuttur. Bu seçenekler konusunda sizi bilgilendireceğiz.

  • Öncelikle hava alanından diğer hava alanına olan Kargo hizmetimizden bahsedeceğiz. Bu hizmetimizde siz müşterilerimiz göndermek istediğiniz kargoyu hava alanına getirip bizlere teslim ediyorsunuz. Bizde kargonuzu alıp sizin istediğiniz hava alanına gönderiyoruz. Daha sonra kargoyu gönderdiğiniz kişi hava alanından kargoyu teslim alıyor. Böylece hızlı ve güvenli bir şekilde gönderdiğiniz kargo alıcısına ulaşmış oluyor.

 

  • Diğer bir kargo gönderim şeklimiz ise hava alanından adrese teslim. Bu hizmetimizde ise siz göndermek istediğiniz gönderiyi hava alanına getirip bizlere teslim ediyorsunuz. Bizde gönderinizi hızlı ve güvenli bir şekilde alıcının adresine kadar ulaştırıyoruz.

 

  • Adresten hava alanına olan kargo gönderim türünde ise gönderinizi siz müşterimizin evine kadar gelip alıyoruz. Daha sonra hava alanından göndermek istediğiniz hava alanına gönderiyoruz. Gönderinizin alıcısı göndermiş olduğunuz hava alanından gönderiyi teslim almasına müteakip gönderim işlemi tamamlanmış oluyor.

 

  • Son gönderi türünde ise siz değerli müşterimizin istediği adresten gelip gönderinizi alıyoruz. Daha sonra bu gönderiyi hava yolu aracılığı ile istediğiniz şehre ve istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

 

 

Peki, Neden Uçak Kargo

            Çünkü İzmir Kargo seçenekleri arasında en hızlı, en güvenilir olan kargo şirketi hava yoluyla kargo taşıyan bizim şirketimiz. Hava yoluyla kargo taşımanın birçok avantajı bulunmaktadır.  Bunlardan en önemlisi de sürekli vurgulamış olduğumuz hızlı teslimat yapmamız. Bu sayede istediğiniz bir gönderiyi çok kısa zamanda göndermek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Günümüzde artık zaman çok önemli bir kavram haline geldi bu yüzden sizlere zaman kazandırmaktan gurur duyuyoruz.

 

Şirketimize Ne Kadar Güvenebilirsiniz

            Şirketimiz kurumsal bir şirket olduğu için bizlere güven konusunda hiç tereddüt etmeyin. Sizin gönderilerinizi tıpkı kendi eşyamız gibi dikkat ve özenle taşıyoruz. Ayrıca gönderinizin başına bir şey gelmesi durumunda mağduriyetinizi gidermek için her türlü önlemi almaktayız.

 

Gönderileriniz Ne Kadar Sürede Ulaştırıyoruz

            Gönderileriniz yetkililerimize ulaştığı takdirde en hızlı zamanda göndermek için her türlü çaba harcanmaktadır. Gönderi öncelikle en yakın vakitteki uçak ile istediğiniz yere götürülmektedir. Bu konuda farklı gönderim seçeneklerimiz olduğu için net bir zaman verilememektedir.

Ancak şunu garanti ediyoruz. Sıradan kargo şirketlerinden çok önce bir zaman dilimin de gönderinizi teslim ediyoruz. Bu nedenle zaman konusunda hiçbir şüpheniz olmasın.

            Ayrıca ücret konusunda da hiçbir şüpheniz olmasın günümüzde artık uçakların kullanımının yaygınlaşması uçak taşımacılığı fiyatlarını oldukça makul seviyelere indirdi. Kurumsal bir şirket olan şirketimizde fiyat politikası konusunda müşterilerinden olumlu dönüt almaktadır.

İZMİR HAKKINDA BİLGİ

Ege’nin incisi olan İzmir bu bölgenin en büyük şehridir. İzmir denilince akla çok güzide bir şehir, kordon boyu, İzmir fuarı ve lunapark, incir altı ve daha bir çok güzelliği ile Ege sahil kıyı kenti adeta insanları büyüler.

Bu kadar güzel bir şehre yakışır kaliteli bir hava yolu taşımacılık servisi bu konumda yaşayan insanlara kolaylık sağlamak amacıyla merkez ofis burada kurulmuştur. Bu ara İzmir ili Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık üçüncü şehir olarak göze çarpmaktadır.

İlgili şehre giderseniz Saat Kulesi ve Kordon Boyunu kesinlikle görmenizi tavsiye ederiz. Kemer altı çarşısı antik dönemlerden kalma güzide bir yapıdır. Güzel ve tarifi kafeler de Türk kahvesini yudumlarken daha sonra damak zevkinize midye tava ile mükemmel bir lezzet tadabilirsiniz. İzmir şehrinde zeytin yağlı ürünler daha çok tüketilmektedir. Yurt içinde bilinen bir gerçek olarak Türkiye’nin en güzel kızları İzmir ilinden çıkmakta olduğu bilinmektedir.

İzmir’de her kesimden insan bulmanız mümkündür. Maddi durumu çok iyi, kötü ve her nevi hallerde insanlar bulunmaktadır. Hele yaz aylarında çok sıcak ve kurak geçmekte olan şehir bir çok ünlü sanatçıyı çıkarmıştır.

Son dönemde İzmir’de görülen su kesintileri ve alt yapı sorunları son dönemde bazı belediyeler tarafından sıkça görülmüş, hatta tüm haber siteleri ve tv kanallarında bir çok habere konu olmuştur. İzmir’in dağlarında çiçekler açar, yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa, adın yazılacak mücevher taşa marşı bölge insanları tarafından çok sevilen ve her platformda dile getiren marştır.

Farklı Kültürlerin Tek Bir Noktada Buluşturan Şehir

Birbirinden farklı kültürlere ev sahipliği eden İzmir şehri iki bin yıllık tarihi ile yüz yıllardır farklı medeniyetleri bir araya getirmiştir. Müslüman, yahudi, hristiyan ve daha bir çok dine mensup bireyler bu şehirde asırlardır bir arada yaşayan dünya üzerinde nadir görülen şehirlerin başını çekmektedir.

Tabi nüfusun büyük çoğunluğu müslüman vatandaşlardan oluşmaktadır. Fakat farklı dinlere mensup binlerce insanda bulunmaktadır. Ayrıca uzun süre bu şehirde yaşamış bir şahsiyet olarak bu yazıyı yazarken sizlere bazı önemli noktalar üzerinden bilgiler vereceğim.

İzmir özellikle bayan bireyler için yaşam standartlarını en iyi kapsamda sunan bir şehirdir. Diğer büyük şehirlere nazaran burada bireyler daha rahat gezebilir ve gönül rahatlığı ile zaman geçirebilirler. 

İzmir Şehrinde Hizmet Veren Semtler ve Önemli Bilgiler

Aliağa, Balçova, Bayındır, Karşıyaka, Konak, Buca, Bornova, Kadifekale, Yamanlar, Bayraklı, Güzelyalı, Alsancak, Hatay, Beydağ, Bergama, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla semtlerinden deneyimli şirketimize her gün ulaşabilir,

Şirketimize ait yenilikler, kampanyalar ve hizmetler hakkında güncel bilgileri öğrenmek için dilediğiniz zaman web sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya mecraları üzerinden günü tüm saatleri firmamız yeniliklerinden haberdar olabilmeniz mümkündür.

Daha kapsamlı bilgi alabilmek için lütfen müşteri hizmetleri ile iletişim kurunuz.

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.