Portekiz Uçak Kargo

Portekiz Uçak Kargo

PORTEKİZ UÇAK KARGO SERVİSİ

Portekiz Kargo servisi, hem uygun yönlü maliyetlere kargoları taşır, hem siz değerli müşterilerimize sunulabilecek en hızlı teslim süreleri verir, hiç bir zaman taahhüt edilen hususların dışına çıkmaz, tek kelimeyle en kaliteli Havayolu Portekiz Kargo hizmetini dolu dolu yaşatır. Portekiz ya da resmî adıyla Portekiz Cumhuriyeti (Portekizce: República Portuguesa) Avrupa’nın güneybatısında İber Yarımadası üzerinde yer alan, Avrupa Kıtası’nın en batısındaki ülkedir. Portekiz kuzeyden ve doğudanİspanya ile, güneyden ve batıdan da Atlas Okyanusu ile çevrilidir. Atlas Okyanusu’nun kuzey yarımküredeki bölümünde bulunan Azorlar ve Madeira takımadaları özerk yönetimleriyle birlikte Portekiz’in birer parçasıdır. Portekiz Firması sizin çıkarlarınız doğrultusunda en güzide kargo hizmetlerini sunar, ve sizi an be an tüm konularda bilgilendirir. Firmamız sorun değil, daima çözüm üretir, farkımızı hissetmek için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Portekiz Uçak Kargo konsolunda alternatif hava yolu kargo şirketleri fiyat tarifeleri vardır. Bunların arasından en uygun maliyetli olan servisi sizin için büyük bir dikkatle seçer ve tarafınıza mail ya da telefon yoluyla ulaştırır. Portekiz Hava Kargo bütçenize önemli ölçüde katkı yapabilmek için tüm gönderilere, kendi kargosu gibi bakıp uygun maliyet ve en hızlı teslimat süreleri verir. Bunu yapabilmek için canla başla operasyon mücadelesi verir. Portekiz Kargo şirketi asla gönderileri küçük, büyük, az kilolu, çok tonajlı diye ayırt etmeden hepsine aynı eş değer hizmeti gösterir. Bu konuda firmamıza her zaman sonsuz güvenip, 7 gün 24 saat hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

PORTEKİZ KARGO HER ZAMAN SİZİNLE

Zamanın çok değerli kılındığı günümüz hayatında Portekiz Kargo Firması kadar sizin çıkarlarınızı düşünebilecek hava yolu kargo taşımacılığı yapan kurumsal havacılık şirketi bulmak zordur. Firmamız bu konuda size en verimli hizmetleri sunar. Firmamıza ulaşıp kargo talebinizi söyledikten sonra, müşteri temsilcimiz sizden gönderim yapacağınız kargonun tüm bilgilerini eksiksiz bir şekilde ister, eksiksiz iletilen bilgiler; denetimli kargo operatörümüz tarafından en ince ayrıntısına kadar büyük bir dikkatle incelenir ve tarafınıza çok makul bir teklifi, bunun yanında bulabileceğiniz çok hızlı teslim süreleri ile size iletir. Tarafınıza iletilen uygun maliyetli kargo servisi size cazip geldiği an firmamıza vereceğiniz direktif doğrultusunda an itibariyle tüm kargo süreci başlar. Hemen kayıt işlemleri yapılır, toplama aracımız yola çıkıp kapı adresinize gelerek kargonuzu sizden teslim alır, tekrardan kargonuzu tartar ve En – Boy – Yükseklik olarak ölçü bilgilerini ölçer, kargo toplama ekibimizin eline ulaşan tüm verileri operasyon merkezimize aktarır. En sağlıklı ve gerçek fiyat tarifesi ortaya çıkar. Esas olan fiyat hesaplamasını da anlatarak, nasıl yurtdışı hava kargo fiyatlandırılması yapıldığı hakkında geniş bir bilgiye sahip olabilmeniz için bu hususu şu şekilde anlatabiliriz; Gönderinin öncelikle kendi kilogram ağırlığına bakıyoruz, ardından En – Boy – Yükseklik olarak ölçülerini alıyoruz, alınan ölçü bilgilerini, En x Boy x Yükseklik / 5000 rakamına bölüyoruz, bu işlemle gönderinin hacim kilosu ortaya çıkmaktadır. Daha sonra gönderinin kendi kilosu ve hacim ağırlığı eşleştirilir, hangi ağırlık daha çok basıyorsa gönderi o kilogram üzerinden işlem görmektedir.

Bu arada müşterilerimizin bilmesi gereken bir diğer husus ise yurt dışı ülkelerine göre ve ortaya çıkan esas ağırlığa göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Tek bir fiyat tarifesi yoktur, hava yolu şartları, yakıt fiyatları, ülke mevzuat durumu ve kur fiyatlarına göre ücretlerde farklılık gösterebilir. Bugün gönderim yapıp aldığınız fiyat tarifesi, yarın gönderi yapacağınız fiyatla aynı olmayabilir. Çünkü an an fiyatlar değişir, bu konuda en sağlıklı fiyat teklifi almak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Portekiz Hava Kargo, hem bireysel hizmet hemde şirketlere kurumsal kargo hizmetleri sunmaktadır. Hava yolu ihracat, hava yolu ithalat ve numune bazlı kargo gönderileri yapmaktadır. Bu gönderi türlerini tek tek açıklayarak ele alırsak;

PORTEKİZ HAVA YOLU İTHALAT KARGO TAŞIMACILIĞI

İthalat deyince kelime anlamından da anlayacağımız gibi yurt dışından ülkemize ithal edilen ürün ve mallardır. Yani daha açıklayıcı olmak istersek, yurt dışında ülkemize getirilmesi gereken kargo gönderi şeklidir. Portekiz Kargo Şirketi dünya çapında acente ağı ve sürekli eğitime tabi tutulan personeli ile tüm hava limanlarına ithalat kargo taşıma hizmetleri vermektedir. Sunduğumuz alternatif hava yolu  şirketleri, transit sürede ki kolaylık ve uygun fiyat tarifesi ile tüm hava yolu kargo ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Üstün hizmet kalitesi anlayış çerçevesinde, kargonuzun niteliğine ve niceliğine bakmaksızın, tüm müşterilerimize kargonun teslim alınmasından nakliyesinin tamamlanarak teslim edilmesine kadar geçen süreçteki tüm bilgilendirilmeleri rutin olarak tarafınıza yapmaktayız. Uluslararası kalite standartlarına uygun zengin ve geniş acente ağımızla karşı hava limanlarında danışmanlık, depolama, gümrükleme gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm hava yolu kargo servislerini kusursuz, sorunsuz ve en hızlı bir kapsamda vermekteyiz.

PORTEKİZ HAVA YOLU İHRACAT KARGO TAŞIMACILIĞI

İhracat kelimesi deyince de kelime anlamından anlayabileceğimiz gibi ihraç etme anlamına gelmektedir. Yani yurt içinden yurt dışına gönderim yapılan hizmete ihracat taşımacılığı denilmektedir. İhracat taşımaları için gerekli bilgi ve belgeler eksiksiz bir şekilde gümrük müşaviri tarafından hazırlanmaktadır. İhracat kargo taşımaları için firmamızı arayarak, bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Portekiz Kargo Şirketi dünya çapında acente ağı ve sürekli eğitime tabi tutulan personeli ile tüm hava limanlarına ihracat  kargo taşıma hizmetleri vermektedir. Sunduğumuz alternatif hava yolu  şirketleri, transit sürede ki kolaylık ve uygun fiyat tarifesi ile tüm hava yolu kargo ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Üstün hizmet kalitesi anlayış çerçevesinde, kargonuzun niteliğine ve niceliğine bakmaksızın, tüm müşterilerimize kargonun teslim alınmasından nakliyesinin tamamlanarak teslim edilmesine kadar geçen süreçteki tüm bilgilendirilmeleri rutin olarak tarafınıza yapmaktayız. Uluslararası kalite standartlarına uygun zengin ve geniş acente ağımızla karşı hava limanlarında danışmanlık, depolama, gümrükleme gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm hava yolu kargo servislerini kusursuz, sorunsuz ve en hızlı bir kapsamda vermekteyiz.

PORTEKİZ HAVA YOLU NUMUNE KARGO TAŞIMACILIĞI

Her hangi bir ürün veya malın ilgili ülkeye sınırlı sayıda gönderimini sağlayan hizmet gönderi seçeneğidir. Her hangi bir belge gerekmeden numune bazlı kargo çıkışları yapabilirsiniz. Yurt dışına numune gönderme getirme transferlerinizde hızlı ve güvenli çözümler sunan şirketimiz, rekabetçi fiyat tarifeleri ile en yüksek kaliteli hizmetleri düşük fiyat olanağı ile sunmaktadır. Yasal şartlar ve gerekli standartlar konusunda size her türlü desteği sağlayan firmamız, yılların verdiği tecrübe ve birikimle bütün prosedürleri hallederek kargoların güvenli bir şekilde ilgili ülkeye nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Yurt dışına kargo gönderim seçenekleri iki tanedir, bunlar; Portekiz Express Kargo Gönderimi ve Portekiz Ekonomik Kargo Gönderimi olarak iki ana seçeneğe ayrılmaktadır. Bu iki kargo gönderi seçeneğini ele alırsak;

PORTEKİZ EXPRESS KARGO GÖNDERİMİ

Bu serviste kargo gönderileri en hızlı bir şekilde ilgili ülke hava limanı yada kapı adresine gönderilmektedir. Bu hizmet seçeneği en hızlı kargo gönderi servisidir. Diğer servise göre daha yüksek fiyat tarifesi ile ücretlendirilmektedir. Express Kargo seçeneği ile aciliyeti olan gönderileri hızlı bir şekilde göndericiden alıcıya ulaştırabilirsiniz.

PORTEKİZ EKONOMİK KARGO GÖNDERİMİ

Bu servisimiz ise en uygun kargo gönderi hizmetidir. Ekonomik gönderi servisi aciliyeti olmayan gönderiler için en ideal bir seçimdir. Diğer gönderi seçeneğine göre daha ucuz yollu bir servis türüdür. Çok uygun maliyetlere gönderim yapabileceğiniz makul bir hizmet seçeneğidir.

Portekiz Kargo Şirketi yurtdışı kargo hizmeti sunarken müşterilerin karşılaşabileceği bütün problemleri önceden önlem alarak önlemeye çalışır, her hangi bir problem anında hızlı ve etkili çözümler üretmektedir. Firmamıza güvenin, arkanıza yaslanın ve hava kargo hizmetimizle tanışın.

Portekiz Yurtdışı Hava Kargo Taşımacılığı, tüm ülkelerin farklı gümrük mevzuatları olması, bazı kargolar için giriş kısıtlamaları koymuş olmaları, bazı ülkelerin bazı kargo gönderilerine kota uygulamaları gibi yaşanabilecek tüm prosedürleri müşterilerimize aktarmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileri her zaman gönderici tarafından ödemesi yapılan hizmet türüdür. Kesinlikle karşı ödemeli kargolar kabul edilmez, bu konuda lütfen talepkar olmayınız.

Portekiz kargo candır, bir kelime bile kullanıp hizmet kalite farkımıza vardığınız an daimi müşterimiz olmanız konusunda hiç bir husus olmamaktadır. Şirketimiz tüm taşımacılık faaliyetleri belgeleri tam olan ender lider kargo şirketlerinden biridir. Hepimiz biliyoruz ki her kargo taşımacılığı yapan firmaya güvenilmez, çünkü çok önemli bir evrak gönderiyor olabilirsiniz yada çok değerli bir ürün gönderimi yapıyor olabilirsiniz, bu konuda sıkıntı ve sorun yaşamak istemiyorsanız hemen Portekiz Uçak Kargo şirketi ayrıcalığının farkına varın. Bizden fiyat teklifi almadan diğer firmaları aramayın, en iyi fiyat tarifeleri ve en hızlı teslimat süreleri firmamız tarafından verilmektedir. Her şey ve tüm hizmet olanakları siz kıymetli yurtdışı kargo müşterileri içindir. Firmamız ile yapacağınız tüm gönderiler de haftanın 7 günü 24 saati karşınızda bir muhattap bulabilirsiniz. Bu özellik diğer kargo firmalarında nadiren görülmektedir, bizim esas anlayışımız ve misyon özelliğimizdir. 

Portekiz Kargo sizinle her gün gücüne güç katarak büyümektedir. Sizi ve kargonuzu seviyoruz, size ve kargonuza değer ve emeğimizi katarak ilgili ülke adresine gönderim yapıyoruz. Bize ulaşmak çok kolaydır, web sayfamız üzerinde ki talep formları ve kontak numaraları vasıtasıyla her an şirketimize ulaşabilirsiniz. Hemen deneyin ve farkımızı görün.

Portekiz ülkesinde bir çok yatırımcımızın şirketi ve önemli iş olanakları vardır. Bu nedenlerden dolayı firmamız bu ülkeye en hassas kargo servisleri sunmaktadır. Türkiye’den Portekiz‘e, Portekiz‘den Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştır. Firmamızın Portekiz ülkesinde çok sayıda acentesi bulunarak, bu ülkede geniş ve yaygın bir acente ağı kurmuştur. Ülkemizden çıkış yapan tüm kargolar ilgili ülkede ki acentelerimiz yardımıyla hemen karşılanır ve hiç bekletilmeden ülke içinde ki adresine hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatı gerçekleştirilir. Teslimat gerçekleştiği an itibariyle İstanbul merkez ofisimize teslim detay bilgileri ulaşır. Merkez ofisimize ulaşan teslimat bilgileri çok kısa süre içinde göndericiye iletilir. Şirketimiz bu konuda çok hassas davranmaktadır. Her zaman kargonuz kargomuzdur. 

Portekiz Hızlı Kargo gönderileri ile detaylı bilgi ve sorularınız için müşteri hizmetleri merkezimizi arayınız.

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.