Somali Uçak Kargo

Somali Uçak Kargo

SOMALİ AFRİKA CUMHURİYETİ BİRLİĞİ 

Somali, resmi olarak Somali Federal Cumhuriyeti ve komünist yönetimde önceki bilinen adıyla Somali Demokratik Cumhuriyeti olarak anılan, Doğu Afrika’da Afrika Boynuzu denilen coğrafi bölgede bulunan bir ülkedir. Türkiye’den Somali’ye, Somali’den Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak artık çok kolay, hava yolu kargo taşıma şirketimizi hemen arıyorsunuz, kargo gönderinin tüm bilgilerini eksiksiz şekilde operasyon merkezimize iletiyorsunuz, çok kısa sürede fiyat tarifesi ve teslimat süresi alıyorsunuz. Ücrete mütabık kalındığı takdirde yurtdışı kargo süreci an itibariyle başlıyor, siz arkanıza yaslanırken tüm süreçle deneyimli ve uzman ekibimiz ilgileniyor.

SOMALİ UÇAK KARGO ÇOK HIZLIDIR

Somali ekonomisinin büyük bölümü tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Ülkemizden pek çok iş adamının Somali ülkesinde bir çok yatırımları bulunmaktadır, bu nedenle Somali’ye kargo gönderimi ve Somali’den kargo getirimi çok aktif bir şekilde yapılmaktadır. Durum böyle olunca çok hızlı ve acil gönderilmesi gereken gönderiler hava yolu kargo seçeneğiyle hızlı ve güvenli bir şekilde göndericiden alıcıya isim imza karşılığı ulaştırılmaktadır. Somali uçak kargo hizmeti, son dönemde bu ülkeye yatırımı olanlar tarafından çok sayıda kullanılmış, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti çok benimsenmiştir. Firmamıza Somali hava kargo gönderileri hakkında pek çok teşekkür iletileri ulaşmakta, bizde şirket olarak bu yönde ki hizmet seçeneğimizi çok uygun fiyatlarla ve en hızlı teslimat süreleriyle yapmaktayız. Somali ülkesi, yurdumuz gibi cumhuriyetle yönetilen bir devlettir. Bu nedenle ülkemizden Somali’ye giden gönderiler ilgili ülkenin gümrüğünde çoğu zaman takılmadan adresten adrese teslim sorunsuz şekilde olmaktadır. Somali uçak kargo servisi ile Somali’den dış ülkelere pamuk, el sanatları ürünleri, tekstil ürünleri ve çimento en çok ihraç edilen mallar arasında ilk sıraları almaktadır. Tüm dünya ülkelerine kargo gönderimi sektörü içinde lider firma olan Yurtdışı Kargo tüm gönderileri en güvenli, hızlı ve ekonomik şekilde adresine ulaştırmak amacıyla Somali Uçak Kargo Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. 

Türk havacılık kargo sektörünün en prestijli şirketlerinden Yurtdışı Kargo da en önemli hizmet ülkelerinden biri olarak gördüğü Somali odaklı uçak kargo faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Yurtdışı Kargo temel ilkeler üzerinde kurulmuş saygın ve kaliteli bir hava yolu kargo şirketidir. Müşteri memnuniyeti, müşteri hakları, müşteri hukukları ve müşteri sadakati temel ilkeler olarak esas alınmaktadır. Uygun fiyatlar ile deneyimli personellerimiz aracılığı ile tüm Somali Hava Kargo ihtiyaçlarınıza özel, alternatif ve uygun çözümler sunabilmekteyiz. Vatandaşlarımız Somali ülkesine son yıllarda pek çok gönderim yapmaktadır, bizde Yurtdışı Kargo şirketi olarak tüm vatandaşlarımıza bu hizmeti çok kapsamlı bir şekilde sunmanın mutlululuğunu yaşamaktayız. Bundan 10 – 15 sene öncesine kadar Somali ve bu ülke kıtasında ki tüm ülkelere kargo gönderileri çok zorluklarla yapılmaktaydı, teknolojinin gelişmesiyle beraber artık tüm dünya ülkelerine sanki yurt içinde bir şehirden diğer bir şehre kargo gönderimi yaparmış gibi rahatlıkla kargo gönderimleri ve kargo getirmeleri yapabilir, şirketimizi arayarak Somali Uçak Kargo hizmeti hakkında daha geniş kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

SOMALİ KARGO EN UYGUN MALİYETLERE KARGONUZU TAŞIR

Somali Kargo önderliğinde gerçekleşen Somali uçak kargo ile tüm acil gönderileri veya sabit gönderileri uçak kargo hizmet seçenekleri ile çok kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Somali Kargo yurt dışına veya yurt içine transfer nakliye edilecek kargonun gidiş güzergahı, kendi/hacim ağırlığı ve süresine göre daima en uygun planlamayı yaparak çalışan bir şirkettir. Somali Kargo sizin bütün kargo ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçenekleri ile uçak kargo hizmetinden faydalanmanızı hedefleyen kurumsal bir firmadır. Yaratıcı, kullanışlı, daima seçilen, hizmette sınır tanımayan, her aradığınızda bir muhattap bulabileceğiniz ve kurumsal çözümleri ile her sezon aklınızdaki her projelerinizi hayata geçirmenizde size yardımcı hem el ayak olmaktadır. Kısacası biz siz olmanın ve tüm kargo gönderilerinizi taşımanın tüm keyfini yaşamaktayız.

Somali acil kargo şirketine hem telefon yoluyla hem de web sayfamız üzerinde ki talep formları yardımıyla çok kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kargo bilgilerini eksiksiz yapmanız halinde çok kısa süre içerisinde fiyat teklifi ve teslimat süresi ile geri dönüş alabilirsiniz. Somali’ye göndermeniz gereken çok acil bir gönderi var ve de nasıl göndereceğim diye mi düşünüyorsunuz? Somali Kargo şirketimizle tanışın, aklınızda ki bu tür karmaşık sorunlar giderilsin, bizimle yapacağınız gönderilerde hem bütceniz önemli ölçüde rahatlamakta, hemde en hızlı teslimat süreleri verilmektedir. Bugüne kadar Somali ülkesine binlerce evrak, yüz binlerce koli ve paket gönderimi yapan dev firmamız size bu konuda en iyi kargo hizmeti sunacaktır.

SOMALİ KARGO HİÇBİR ZAMAN RAKİP TANIMAZ

Somali ülkesi yerleşik hayat sürerler ve çok az sayıda Somalili göçebe vardır. Devletin yüksek idari organları, Danışma Meclisi ve Başkanlık Konseyidir. Danışma Meclisi üyelerinin çoğu doğrudan doğruya halk tarafından seçilir. Somali’den Türkiye’ye kargo gönderme hizmeti size bir telefon kadar yakındır. Firmamızın Somali ülkesinde çok geniş bir acente ağı bulunması sayesinde hem Somali’den Türkiye’ye, hemde Türkiye’den Somali’ye yapılan gönderilerde hiç bir sorun ve sıkıntı yaşanmaz. Siz firmamıza kargo talebinizi iletirsiniz, şayet yapacağınız gönderi Türkiye’den Somali’ye çıkışlı kargo gönderimi ise; gönderi yapılacak paket veya evrak İstanbul içinde ki bir semtteyse, çok hızlı bir şekilde gönderi toplama aracımız kapınıza kadar gelerek gönderiyi teslim alır, gönderi alımları firmamız kapsamı içinde ücretsiz olmaktadır. Kapı adresinizden teslim alınan gönderi İstanbul merkez ofisimiz deposuna getirilir, burda yapılacak gerekli kontrollerin ardından herhangi bir eksiklik ve sorun olmaması suretiyle gönderinin çıkış belgeleri hazırlanır. Çıkış belgeleri hazırlanan gönderi ilgili ülkeye gidecek ilk tarifeli kargo uçağımıza sevkedilir, hızlı ve güvenli bir şekilde Somali hava limanına ulaşan gönderiler, Somali’de ki yetkili acentemiz aracılığı ile teslim alınır. Gönderiyi teslim alan acentemiz hiç zaman kaybetmeden Somali’de ki adresine kapı teslimatı yapmaktadır. Gönderi teslimatının ardından Somali acentemiz gönderi teslim bilgilerini operasyon merkezimize iletir, merkez ofisimizde ki operatörlerimiz ise göndericiyi; telefon, kısa sms yada mail yoluyla anında bilgilendirmektedir.

Somali uçak kargo hizmetleri için doğru ve düzgün bir firma seçimi çok önemlidir. Ülkemizde henüz yeni yaygınlaşan uçak kargo hizmeti özellikle Afrika’da uzun yıllardır tercih edilmektedir. Somali Kargo zamandan tasarruf sağlayan uçak kargo hizmetinin tüm aşamalarını gerçekleştiren deneyimli ve uzman bir hava yolu kargo şirketidir. Somali Kargo en temel hizmet alanı olarak sunduğu hava kargo, ekonomik, güvenli, daima sorunsuz, hizmette sürekliliği olan, her yönüyle sizi düşünen, kaliteyi benimseyen ve süratli yapısı ile diğer kargo alternatiflerine göre daima bir adım öndedir.

Somali Kargo her zaman siz değerli müşterilerimizin memnun kaldığı hava kargo taşıma operasyonları düzenlemekte, her zaman kargonuza öncelik vererek yaşamını sürdürmektedir. Bizim için en küçük paketten, en yüksek tonajlı mallara kadar tüm gönderiler aynı eş değeri görmektedir. Asla gönderi küçük, büyük diye ayrım yapılmaz ve tüm gönderilere eşit konumda bakılmaktadır. En uygun fiyat tarifemiz ile de diğer firmalara nazaran çok çok ucuz fiyatlar vermekteyiz, lütfen bizden fiyat teklifi almadan diğer firmaları aramayınız. Somali Kargo bu konuda sektörün her aim lokomotifi olmuştur.

SOMALİ ÜLKESİNİN ŞIK HAVA LİMANLARI

Somali; modern, üst düzey, gösterişli, mükemmeli seven, her bölgeye hitap eden, şık, teknolojik alt yapısı sağlam hava alanları ile taşımacılık anlamında her ihtiyaca çözüm üreten kompleks bir yapıya sahiptir. Berbera, Boorama, Ceelbuur, Hargeysa, Mogadişu gibi popüler şehirlerde bulunan hava alanlarının dışında bir çok şehirde son derece modern hava alanları bulunmaktadır. Somali Uçak kargo hizmeti veren şirketler arasında ilk tercih edilen firma konumuna gelen Somali Kargo olarak biz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız, bundan kesinlikle şüpheniz olmasın.

Bizimle tek bir sefer bile yapacağınız kargo gönderiminde kalitemizin farkına varacaksınız. Bizimle tüm gönderileriniz bulutların üstünde güvenle ilgili ülkede ki adresine ulaşmak için uçmaktadır. Sunduğumuz bu eşsiz uçak kargo hizmetinde herhangi bir kilogram sınırlaması ya da boyut sınırlaması asla yoktur. Kargonun ağırlığı da, büyük ya da küçük konumu da tamamen siz değerli müşterilerimizin isteği ile hava kargo operasyonuna tabi tutulmaktadır.

Sizde Somali Kargo Şirketi ile irtibata geçebilir, tüm kargo gönderi taleplerinizi iletebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.