Uluslararası Yurtdışı Kargo

Uluslararası Yurtdışı Kargo

YURTDIŞI KARGO HİZMETİ

Yurtdışı Kargo uluslar arası global dünya’ya bir noktadan diğer bir noktaya hızlı, güvenli ve uygun maliyetli hava yolu kargo taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Günümüzde aciliyet ve hız kavramlarının çok önemli bir yere sahip olduğu, bu önem arz eden konunun mükemmel derece’de sorunsuz bir şekilde yapılması her insanı mutlu etmektedir. Güven esaslı sunduğumuz bu güzide uçak kargo hizmeti, kısa sürede Türkiye içinde beğeni kazanmış ve yurt dışı kargo hizmetlerinde aramak için ilk akla gelen, dünya çapı dev bir marka olmuştur.

Şirketimiz İnternet alanında güçlü web sayfasıyla kargo ile bağlantılı hemen hemen tüm arama terimlerin de ilk sayfada ilk sırada çıkarak, kargo ile alakalı yapacağınız pek çok aramada direk karşınıza çıkan, sektörde öncülük eden lider site konumundadır. Gerek anahtar kelime aramaları, gerekse bölgesel ülke kargo aramalarında en ön sırayı adeta saf tutan kaliteli web sitemiz, hem zengin içeriğiyle, hem web sayfası üzerinde yaptıracağınız hizmetlerin en kolay yazılım yapısı ile, tüm bilgileri tek bir sayfa içinde maddeler halinde yazabileceğiniz talep ve teklif formları, en üst menüde hızlı bir şekilde site içi araması ve önemli kargo sayfaları, bir birinden şık grafik ara yüzlü resim ve banner ları ile size bu hizmeti keyifli bir hale getiren alt yapısıyla 7 gün 24 saat hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Yurtdışı hava kargo firmasının en önemli özelliklerinden birisi de, karşısında ki müşteriyi dikkatle dinleyip, en etkili hava kargo çözümlerini sunması, bunun yanı sıra hızlı servisi ve maliyeti düşük kargo fiyatları ile hizmet vermesidir. Yurt içinde onlarca yurtdışı kargo şirketi bulunmaktadır, fakat hiç bir yurt dışına acil kargo gönderimi yapan firma, bizim gibi hizmet kalitesi ortaya dökmez, bizim gibi müşteri memnuniyetini misyonu olarak benimsemez, bizim gibi her aradığınız da sizi güler yüz ve tatlı bir dille karşılamaz, bu ve bunun gibi pek çok artı avantajı ile kargo şirketimiz sizin en hızlı çözüm ortağınız olmuştur.

TÜM DÜNYA ÜLKELERİ ARAMALARINDA İLK SIRADAYIZ!

Bünyemiz dahilinde gece, gündüz demeden harıl harıl çalışan web site editör ve dizayn ekibimiz, siz değerli müşterilerimiz daha kolay şekilde hizmet alabilsin diye, en anlaşır biçimde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir şirket sayfası, bunun yanında bizi çok basit bir aramayla bile bulabileceğiniz arama motorları sıralamaları ile sektörde yediden yetmişe her kesimin dikkatini çekerek, özlemini çektikleri başarılı bir firma profili yansıtmaktadır. Tüm dünya ülkeleri için hem içerik tarzında oluşturduğumuz sayfalar, hem de alt etki alanı olarak adlandırdığımız sub domain vasıtasıyla her ülke için ayrı ayrı birer sayfalar hazırladık, bu sayfaları tek tek kendi aramalarında ilk sıralara getirerek, bölgesel aramaların da önemi çok iyi kavradık. Çünkü müşteri, gönderiyi çıkış yapacağı ve gönderinin varış yapacağı ülkelerin aramalarını sıklıkla yapmaktadır. Bu yapılan aramalar bir çok kargo kategorisine ayrılmış durumdadır, şirketimiz bunları da göz önüne alarak, bu sisteme uygun bir alt yapı hazırlamıştır.

Web sayfamız üzerinden gönderi numaranıza göre, tüm kargoların akıbetini çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Gönderi çıkış tarihi ve saati, gönderi o an’ki durumu ve bilgileri, gönderinin ne zaman ilgili ülke hava limanına varış yapacağı gibi gönderi takip sistemimizi dilediğiniz an kullanabilirsiniz. Bu takip sistemi yardımıyla aklınız asla gönderi de kalmaz, içiniz rahat bir şekilde hava yolu kargo hizmetinin keyfini çıkarırsınız. Pek çok yurt dışı kargo şirketinde, bu tarz gönderi takip ve sorgulama sistemi bulunmamaktadır, çünkü bu tarz kargo takip sistemi yazılımı hem pahalıdır hem de her şirketin sunabileceği bir hizmet değildir. Firmamız bu sistemi müşterilerine çok rahatlıkla kullandırabilmekte ve tüm müşterilere bu olanaktan her an yararlanabileceklerini daima belirtmektedir.

BİR TELEFON YOLU VE TALEP FORMLARI İLE BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Telefon yolu ile ve talep formları vasıtasıyla yapacağınız kargo hizmet taleplerinde, en önemli husus doğru, net ve eksiksiz bir şekilde vereceğiniz gönderi bilgileridir. Bu kargo gönderi bilgileri esas alınarak, hem kargonun maliyeti ortaya çıkmaktadır hem de ne zaman çıkış yapacağı belirtilmektedir. Bu bilgileri eksiksiz bir kapsamda uzman yetkililerimize ulaştıran müşteriler, çok kısa süre içinde gönderi ücretini öğrenmektedir. Firmamızdan fiyat teklifi almadan kesinlikle diğer kargo firmalarını aramayınız, yurtdışı hava uluslararası kargo şirketimiz’den alacağınız fiyat tekliflerini diğer firmalar ile karşılaştırın, sizde göreceksiniz ki en iyi ve en uygun ücret tarifeleri firmamız tarafından size sunulacaktır. Hem uygun düşük kargo maliyetleri, hemde en hızlı teslimat süreleri ile harmanlaşmış bu hizmetimizden sizde yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey; kontak numaramızla irtibata geçerek taleplerinizi bize iletmektir. Uzman kadromuz tüm taleplerinize hızlı çözümler üreterek kesenizi önemli ölçüde rahatlatacaktır. Her gün yüzlerce hava kargo müşterisine cevap verip, çabuk geri dönüşler sağlayan şirketimiz, sizden gelecek talepler doğrultusunda operasyonlarına yön vermektedir. Aslında yapılacak şey çok basit, siz bütün taleplerinizi iletiyorsunuz, geriye kalan tüm uçak kargo süreciyle eğitimli kargo operatörlerimiz ilgileniyor. 

Her gün onlarca teşekkür telefonu, teşekkür maili alan firmamız, sizden gelen bu olumlu geri dönüşlerin her zaman mutluluğunu yaşamaktadır. Hava yolu kargo taşımacılık resmi derneği, 2015 yılı yurtdışı kargo faaliyetleri ödülüne bu yıl bizi uygun görmüştür. Bu hafta içinde yapılan gecede güzel bir törenle şirket müdürümüz tarafından ödül alınmıştır. Alınan ödülün yanında kaliteli hizmetlerimizden ötürü havacılık plaketine de laik görüldük. Sizde görüyorsunuz ki tüm yurtdışı uçak kargo ödülleri silip süpürmüş bulunmaktayız, fakat bir durumun altını çizerek anlatıyoruz, bu aldığımız tüm ödülleri sizlerin sayesinde aldık ve sizlerle yolumuza emin adımlarla ilerlemekteyiz. Her geçen gün yeni bir hizmet ve sürekli güncellenen kampanyalarımız, sürekli yeniliğe açık şirket politikamızla her an her dakika sizden gelecek olan kargo taleplerini beklemekteyiz.

HAVA YOLU KARGO HİZMETİNDE, RAKİP TANIMIYORUZ!

Türkiye’nin gururu olan yurtdışı acil kargo şirketi, bütün kargo operasyon sürecini İstanbul merkez ofisinde sürdürmektedir. Yurtdışı hava kargo ihracat, yurtdışı hava kargo ithalat ve yurtdışı numune gönderimi hizmet seçeneklerinden size uygun olanını seçebilirsiniz. Yurtdışı kargo adına bütün hizmetleri şirketimiz yardımıyla alabilirsiniz. Firmamız büyüklük ve küçüklük bakımından hiç bir gönderi ayırt etmeden hizmet akışını sağlamaktadır, bizim için tüm gönderiler aynı kapsamda olup, birine nasıl özen gösteriyorsak diğerine de aynı özeni göstermekteyiz. Ufak, büyük, küçük, tonajlı, ağır, kırılır, sorunlu, dik, ölçüleri anormal gibi kelimeler şirket politikamızda yer almaz ve taşınabilir tüm gönderileri işleme tabi tutarız. Türk Ticaret Kanunu yasalarına aykırı ve yasak, yanıcı maddeler ve yakıcı maddeler işleme tabi tutulmazlar. Bunun dışında her ülkenin kendine has farklı gümrük mevzuatları olduğundan, ilgili ülke tarafından bazı yasaklı gönderi içerikleri vardır, bunları öğrenmek için uzman operasyon yetkililerimizle irtibata geçiniz. Gerekli tüm bilgiler profesyonel yetkili arkadaşımız tarafından sizlere aktarılacaktır.

Sitemiz içinde tüm kargo kategorileri hakkında detaylı bilgiler, kargo sürecinde yaşanan tüm durumlar, yurt dışı kargo prosedürleri, yurt dışına nasıl gönderildiği, kargonun ne tür aşamalardan ve kontrollerden geçtiği gibi tüm merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Sıkça sorulan sorular bölümünde, genelde müşterilerin sıklıkla sorduğu sorular ve soruların cevapları bulunmaktadır, blog bölümünde ise, güncel makaleler ve güncel haberler bulunmaktadır. Bu yazı ve makaleleri inceleyerek çok geniş kapsamlı yurtdışı kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

TÜM KITALARA VE ÜLKELERE KARGO TAŞIMACILIĞI YAPIYORUZ

Yurtdışı Kargo, 5 kıta’da 220 ‘nin üstünde ülkede kendisi kanıtlamış geniş bir acente ağına sahiptir. Bu acenteler vasıtasıyla gönderiler, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde, hiç bekletilmeden göndericiden alıcıya isim ve imza karşılığı ulaştırılmaktadır. Yurtdışı uçak kargo hizmeti içerisinde en önemli sistem şirketin yaygın ve kaliteli acente ağlarıdır. Kargo çıkışından ve ilgili ülkeye varışından sonra, tüm gönderileri ilgili ülkede ki acentemiz alır, gerekli gümrük kontrolleri yapılan gönderiler herhangi bir sorun ve sıkıntı içermiyorsa kapı adresine teslimatının gerçekleşmesi için önce alıcı aranır ve adreste olup olmadığı teyit edilir, adresinde olan alıcı olumlu geri dönüş sağlamışsa hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirilir.

Zamanınız çok kısıtlıysa ve gönderi an itibariyle karşı adrese teslim edilmesi gereken, zaman hassasiyetli gönderiler için müşteri hizmetlerimizi arayınız. Bu tarz Express Kargo hizmetleri operasyonların da son derece hızlı teslimatlar gerçekleştiririz. Hız, kalite, sorunsuz teslimat ve maliyetin dengelenmesi gerektiği zamanlarda, Yurtdışı Kargo güvenli gönderi yapmanıza yardımcı olmaktadır. Yurtdışı Kargo gönderilerinizi, dünyanın en büyük hızlı hava kargo taşıma firması olan şirketimiz vasıtasıyla, güvenle ve avantajlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

BİZİ SEÇİN VE MUTLU OLUN

Yurtdışı Kargo hizmeti hava yolunu yoğun olarak kullanan ve müşterinin gereksinimlerine en iyi şekilde uyan teslimat hızlarında bir seçenek sunan ürünler kategorisidir. Özel hava kargo taşımacılık yönetimi çözümlerimiz size ihtiyacınız olan uzmanlığı, kaynakları ve görünürlüğü ile üstesinden gelebileceğiniz bir maliyette temin eder.

 

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.