Yurt Dışına Kargo Nasıl Gönderilir

Yurt Dışına Kargo Nasıl Gönderilir

Yurtdışı Kargo Nasıl Yapılır?

Kargo hizmetleri ile uzaktaki sevdiklerinize her daim bir şeyler yollamak göndermek mümkündür. Kargo ile istediğiniz her malzemeyi yollayabilirsiniz. Kargo hizmetleri kapsamında yurt içine ya da yurt dışına bir çok eşya gönderebilirsiniz. Yurt dışı kargo hizmeti de bulunan firma her türlü taşıma hizmeti sunar. Taşıma sırasında eşya güvenliği sağlar ve eşyalarınızı kısa zamanda yollamak istediğiniz şehre ulaştırır. Yurt içinde 81 ile hizmet veren kargo firması hızı ve kalitesi ile ön plana çıkıyor. Hızlı olması en önemli özellikler arasında bulunuyor.

Yollamak istediğiniz eşyaları anında paketleyip kısa sürede yollayan firma müşterilerini hep memnun ediyor. Kaliteli hizmeti ile öne çıkan firmanın her yere ulaşımı bulunuyor. En uç köylere dahi kargo hizmetini yürüten firmanın birçok il ve ilçede şubeleri bulunuyor. Köylere en kısa zamanda kargo ulaşımı sağlaması da firmayı ayrıcalıklı kılmaya yetiyor. Firmanın yurt için hizmetleri gibi yurt dışı hizmetleri de dikkat çekiyor. Yurt dışına hizmet son derece hızlı gerçekleşiyor. Gönderiler olduğundan hızlı yurt dışına ulaştırılıyor.

Yurt Dışı Kargo Hizmeti

Firmanın yurt dışı kargo hizmeti içeriklerinde çok sayıda ülke yer alıyor. Sayısı 500 ü bulan ülkelere teslimat yapan firmanın hizmetleri müşterilerin her ihtiyacına cevap veriyor. Kişiler istedikleri kargoyu kolayca yurt dışında bir ülkeye gönderebiliyor. Yurt dışında yaşayan tanıdıklarınıza ya da akrabalarınıza mektup, paket ya da eşya yollamak isteyenler firmanın yurt dışı kargo hizmetini tercih edebiliyor. Yurt dışına gönderilecek eşyalar firmanın belirttiği şartları taşımak zorunda oluyor.

Firma birtakım eşyaların kargolanmasını yasaklıyor. Bu eşyalar içinde çabuk bozulacak yiyecekler, ziynet eşyaları ve silah gibi malzemeler yer alıyor. Yasak olan eşyalar dışında her türlü paketi rahatlıkla firma ile yollayabilirsiniz. Firmanın kaliteden ödün vermeyen yapısı ile eşyalarınız güvenle adrese teslim ediliyor. Belirtilen adrese kolayca ulaştırılan eşyalar belirtilen kişilere veriliyor. Yurt dışı kargo işlemleri oldukça kısa sürede yapılmaya çalışılıyor. Bu hizmet kişilerin yurt dışında kolay bir şekilde eşya ya da yiyecek göndermesini sağlıyor.

Yurt Dışı Kargo Takip Sistemi

Kargo takibi yapmanıza izin veren firmada her gönderiyi takip edebilirsiniz. Kişiler yolladıkları kargoların kargo takip numaralarını anında teslim alabiliyor. Bu numaralar kargo sürecinde takip sırasında kullanılıyor. Kargo takipleri internet üzerinden hızlıca gerçekleşiyor. Hızlı bir şekilde kargonun nerede olduğunu görebilirsiniz. Her müşteri kargo sürecini yakından takip etme şansını buluyor. Kargo takiplerinde kargo numarası yer alıyor. Kargo numarası sisteme giriliyor. Sistemden kargonuzun detaylarını ve takiplerinizi yapabilirsiniz.

Kargo takipleri için kargo takip numaralarının müşteride bulunması gerekiyor. Kişiler güvenle yurt dışına kargo gönderisi yapabiliyor. Kargolara zarar gelmeden hızlı ve kolay bir şekilde teslimat gerçekleşiyor. Teslimatlarda ödemeler kredi kartı ile yapılıyor. Ayrıca ödemelerde taksit kolaylığı sağlanıyor. Yurt dışı kargolarını takip sistemi ile kontrol edebilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo Ücretleri

Yurt dışında yaşayan akrabalarınıza hediye alıp göndermek ya da onlara sürpriz yapmak için firmanın yurt dışı kargo hizmetlerini kullanabilirsiniz. Kargo hizmetleri içinde yurt dışında istediğiniz ülkeye paket yollamak yer alıyor. İstediğiniz şehre kısa zamanda paket göndererek sevdikleriniz mutlu edebilirsiniz. Firmanın yurt dışı fiyat tarifeleri yurt içine oranla biraz daha fazladır. Ancak bu fiyatlar oldukça ekonomiktir.

İstediğiniz yurt dışı şehrine paket, yazı ya da yiyecek gönderimi yapabilirsiniz. Yurt dışında yer alan herkese istediğiniz zaman eşya göndermenize yardım eden firmanın ücretleri oldukça uygundur. Ekonomik ücretlerle bu hizmeti alabilir ve her an yurt dışına paket göndermenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Firma her zaman güvenli hizmet sunuyor ve müşteri haklarını koruyor. Kargo hizmetlerinde kişilerle sözleşme yapılıyor. Gönderilen ürünlerin sorumluluğu firmaya ait oluyor.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Her türlü gönderiyi güvenle teslim eden firma müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Kaliteden ödün vermeyen firmanın yurt dışı hizmetleri oldukça hızlı yapılıyor. Hızlı aktarımlar sağlayan ve eşyaları olabildiğinden daha kısa zamanda ulaştıran firmada her işlem güven içinde gerçekleşiyor. Güvenle yurt dışına paket ya da eşya yollamak için firmayı seçebilirsiniz. Firmanın hizmetleri içinde kapıya teslim bulunuyor. Kaçıncı kat olursa olsun gönderiler kapıya kadar teslim ediliyor. Kapıda ödeme ve kredi kartı imkanı sunan firma her koşulda hizmet veriyor. Yaz ve kış olumsuz hava şartlarına aldırış etmeden hizmet veren firma herkesin gözdesi oluyor ve hızlı teslimatlar ile öne çıkmayı başarıyor. En hızlı yurt dışı kargo teslimatları bu firmada yapılıyor. Firma yurt dışına gönderilerde hava yolunu kullanıyor ve kaliteli hava yolları ile hizmetini güvenle gerçekleştiriyor.

Yurt Dışı Kargo Teslimat Süresi

Yurt dışı teslimatları firma ile kolayca yapılıyor. Firmanın şubelerinden birine gidilerek gönderi çalışanlara teslim ediliyor. Gönderinin ağırlığı ve içeriği kontrol ediliyor. İçerik kargo şartlarına uygun ise ağırlığı ölçüldükten hemen sonra paketleniyor. Paketler eşyanın cinsine göre yapılıyor. Kırılacak paketlere daha çok özen gösteriliyor ve ayrı bölmelere yerleştiriliyor. Yurt dışı kargoları firmanın yurt dışı hizmetine kaydediliyor. Firmada her işlem bilgisayara ekleniyor ve kişilere kargo numaraları veriliyor. Bu numaralar kargo takipleri açısından önemli oluyor. Kargo teslimat süresi yurt içi ve yurt dışı olmak üzere farklı oluyor. Yurt dışı teslimatları en geç 15 gün içinde tamamlanıyor. Firma hızlı olması ve kaliteli hizmet avantajı ile her daim öne çıkıyor.

Yurt Dışına Kargo İle Neler Gönderilir?

Yurt dışına eşya göndermek isteyen kişilerin neler gönderebileceklerini bilmesi gerekir. Çünkü firmanın neler kabul ettiği internet sitesinde yer alır. Firma kargo hizmetleri içerisinde mobilya, kozmetik ürün, yiyecek ve çeşitli ürünler yer alıyor. Kırılacak eşyalar özenle paketleniyor. Eşyalar paketlenirken eşyaların cinsi önemli oluyor. Cinsine göre paketleme yapılan ürünlerin teslimatları hızlıca yapılıyor. Firmada her işlemler güvenlik açısından kayıt altına alınıyor. Ürünler teslim edildiğinde teslim alan kişinin bilgileri anında yazılıyor. Böylece ileride oluşabilecek sorunlara karşı önlem alınmış olunuyor. Hızlı ve güvenli teslimatlarda firmayı seçenler asla pişman olmuyor. Firma hizmetleri yurt dışı kapıda ödeme ya da kredi kartı olarak yapılabiliyor. Kredi kartı ile online ödemeler de mümkün oluyor. Firmanın verdiği kargo takip numarası ile kargonun güvenliği sağlanmış oluyor. Firma yurt dışına en kaliteli hizmeti sunuyor. Kargo güvenle adrese teslim ediliyor.

Yurt Dışı Kargo Süreci

Kargo sürecince kargoya teslim edilen ürünlerin sorumluluğu firmaya ait oluyor. Firma olabilecek tüm sorumlulukları üstleniyor. Yurt dışı kargolarında her işlem takip ediliyor. Kargonun ne zaman ülkeye ulaştığı ya da ulaşacağı gibi bilgiler firmanın takibinde oluyor. Firma kargo ücretlerini teslimat sırasında temin ediyor. Firma hızlı ve kaliteli oluşuyla her zaman öne çıkmayı başarıyor.

Yurt dışında kargo şubeleri bulunan firmadan istediğiniz her paketi anında yollayabilirsiniz. Paketler belirtilen zaman diliminde gideceği yere ulaşıyor. Paketlerde herhangi bir hasar meydana geldiğinde firma sorumlu oluyor. Firma kaliteli hizmet yapısıyla her zaman müşterilerin arkasında durmayı başarıyor. Tüm gönderiler hızlı ve güvenli bir kargo sürecinden geçiyor ve istediğiniz adrese ulaşımı sağlanıyor.

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.