Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

YURTDIŞI HAVA YOLU UÇAK KARGO TAŞIMACILIĞI

Yurtdışı Kargo Taşımacılığı denilince akla yurt dışına her türlü hava, kara, deniz ve demir yolu kullanılarak bir adresten diğer bir adrese kargonun yollanması gelmektedir. Yurtdışı kargo taşıma sektörü, okyanus gibi çok derin bir yapıya sahip her firmanın bu hizmeti tam anlamıyla ideal özelliklerde yerine getirebilmesi çok zordur. Yurtdışı kargo taşıma profesyonel ve geniş bir acente ağı olan şirketlerin sağlayabileceği kazancı çok sağlam bir sektördür. Ülkemizde onlarca yurt dışı kargo firması vardı bunlar yurt içinde yurt dışına ve yurt dışından yurt içine kargo gönderimi yapmaktadır.

Yurt dışına kargo gönderirken çok dikkat etmemiz gereken hususların başında iyi bir firma seçmek gelmektedir. İyi bir firma seçerken neler dikkat etmeliyiz; yurt dışına kargo gönderimi yapacağımız şirketin sabit bir numarası olmalıdır, sadece cep numarası olan şirketlere itibar edilmemelidir, yurt dışına kargo gönderen şirket bir marka olmalıdır, yurt dışı kargo şirketi gerekli tüm taşımacılık belgeleri tam ve eksiksiz olmalıdır, yurtdışı kargo firması her birimi için deneyimli ve uzman bir ekibe sahip olmalıdır, yurtdışı kargo şirketi tüm hava yolu taşıma konsollarını elinde tutmalıdır, yurtdışı kargo şirketi kayıt esnasından gönderi teslimatına kadar tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlikle ilgilenmelidir, yurt dışı kargo şirketi hizmet talebinde bulunduğunuz da size fatura kesmelidir, yurtdışı kargo şirketi size gönderi takibi yapabilmeniz için kargo takip numarası vermelidir, gönderim yapacağınız firmanın ilgili ülkede güvenilir bir acentesi bulunmalıdır, gönderi teslimatı gerçekleştirecek firma tecrübeli ve bilgili bir servis olmalıdır, her şeyden önce karşılıklı bilgi alışverişi yaparken size güven vermelidir. Bu saydığımız maddeler olmayan firmalara asla itibar etmeyiniz, çünkü merdiven altı olarak tabir edilen cinsten bir yurtdışı havacılık firmasına ne kadar güvenebilirsiniz ki. Yeri gelecek çok önemli bir evrak gönderi yapacaksınız, yeri gelecek çok değerli bir ürün göndereceksiniz, güven vermeyen kalitesiz bir firmaya bu tarz gönderleri teslim eder misiniz, tabi ki etmezsiniz. Biz firma olarak size sunabildiğiniz; tüm uluslar arası taşımacılık belgeleri tam, vergi levhası olup her yıl devlete vergi ödeyen, taşımacılık yapılırken müşteriye verilmesi gereken tüm fatura irsaliye konşimento gibi dökümanlara sahip olan kurumsal hava yolu kargo taşıma şirketiyiz.

Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika ülkelerinde ki tüm ülkelerde en az bir tane acentemiz bulunmaktadır. Almanya, Amerika, Fransa, Hollanda, İngiltere, İsveç, İsviçre, İtalya, İspanya, Norveç, Fas, Cezayir, Kanada, Katar, Kamerun, Gana, Gine, İsrail, Ermenistan, Hindistan, Pakistan, Afganistan, Angola, Andorra, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Yemen, Sudan, Umman, Kuveyt, Kosova, Portekiz, Romanya, Polonya, Özbekistan, Gürcistan, Tacikistan, Japonya, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Danimarka, İzlanda, İrlanda, Macaristan, Makedonya, Lübnan, Litvanya, Letonya, Libya, Nijerya, Mısır, Jamaika, İran, Irak, Etiyopya, Malta, Meksika, Belçika, Çin, Slovakya, Slovenya, Senegal, Sırbistan,Küba, Gabon, Filistin, Finlandiya, Filipinler, Bangladeş, Bahreyn, Avusturya, Avustralya, Arnavutluk, Arjantin, Estonya, Singapur, Suriye, Tanzanya, Bolivya, Endonezya, Somali, Hırvatistan, Rusya ve Dubai gibi ülkelerde iki ile beş arasında değişkenlik gösteren geniş bir acente ağımız vardır. Yurtdışı Kargo şirketi tüm dünya da, dünyanın neresine giderseniz gidin firmamıza ait bir ofis bulursunuz. Tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş, dünya çapında bünyesinde 200 ‘den fazla farklı millet insanı çalıştıran şirketimiz ile hava yolu kargo gönderimi yapabilirsiniz.

HAVA YOLU KARGO TAŞIMACILIK PROSEDÜRLERİ

Gönderi Adı ve Soyadı bilgileri.
Alıcı Adı ve Soyadı bilgileri.
Firma adı ve bilgileri.
Gönderici ve Alıcı E-mail bilgileri.
Gönderici ve Alıcı telefon numarası bilgileri.
Kargo çıkış ve varış ülkesi bilgileri.
Kargo cinsi, ürün adı bilgileri.
Kargo gönderi parça sayısı bilgileri.
Kargo En-Boy-Yükseklik olarak bilgileri.
Kargo toplam brüt ağırlığı bilgileri
Kargo çıkış ve teslim tarihi bilgileri

Yukarı da hazırladığımız kargo gönderi bilgileri prosedürleri eksiksiz bir şekilde operasyonu hazırlayacak yetkiliye iletilmelidir. Bu bilgilerin tam ve eksiksiz bir şekilde iletilmesi çok önemlidir. Bu bilgilere göre operasyon şeması, kargo maliyet ücretleri ve teslimat süreleri ortaya çıkmaktadır. Bazı ülke gümrük mevzuatlarına göre, gönderici ve alıcı firma olma zorunluluğu vardır, bu tip durumlar için firmamız müşteriye detaylı bilgileri aktarmakta, müşteriyi her aşamada bilgilendirmektedir 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren hava yolu kargo şirketimiz, binlerce evrak ve paket gönderimi yapmış, sektörde adeta yıllanmış bir şarap gibi tadından içilmeyecek kıvamda başarılı bir markadır. Sizlere verdiğimiz hizmet kalitesi ve sorunsuz teslimatlar sayesinde, her kesimden insanın güvenini kazanmış, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan nadir firmalardan biriyiz. 

HER ÜLKEYE KARGO SERVİSİ YAPMAKTAYIZ

Firmamız dünya çapında 220  nin üstünde ülke ve binlerce şehre kargo gönderimi yapmaktadır. Hava limanı bulunan her ülke ve şehre hava yolu kargo taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her firma dünyanın tüm ülkelerine gönderi taşıma hizmeti vermemektedir, kimi firmalar sınırlı sayıda ülkeye hizmet verir. Biz firma olarak dünya üzerinde tüm ülkelere aynı güven ve değerle taşımacılık hizmetlerimize son sürat devam etmekteyiz. Siz sadece talebinizi iletip, kahvenizi içip arkanıza büyük bir rahatlıkla yaslanıyorsunuz, yurtdışı kargo şirketi olarak bütün süreçle en ince ayrıntısına kadar biz ilgileniyoruz. Kargo kaydı oluşturup, adresinizden gönderi teslim alınıp, yapılan tüm kontrollerden geçip, tüm çıkış işlemleri yapıldıktan ve çıkış sağlandıktan sonra, ilgili ülkeye varış yapıp burada gümrük memurlarının kontrollerinden geçip, yetkili acentemiz tarafından karşılanıp kapı adresine kadar teslim edilen gönderinin an an tüm aşamalarda size detaylı şekilde bilgilerini aktarmaktayız. Biz işimizi severek yapan, tamamen eğitimli bir ekipten kurulan yurtdışı uçak kargo şirketiyiz.

Dilerseniz size verdiğimiz gönderi numarası ile web sayfamız üzerinden an ve an gönderinin durumunu inceleyebilir, şuan hangi aşamada olduğunu izleyebilirsiniz. Kargo takip sorgulama hizmetinden ne zaman isterseniz yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kargo sorgulama bölümüne size verdiğimiz gönderi numarasını girmek ve ardından sorgula butonuna tıklamaktır. Sorgula butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gönderinin durumu rapor olarak sunulacaktır. Dilerseniz bu raporu bilgisayarınıza indirebilir, yazdır butonuna tıklayarak yazıcıdan bilgileri çıkarabilirsiniz. 

ÖDEMELER GÖNDERİCİ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

Yurtdışı kargo gönderme işleminde, bütçenize uyacak şekilde ekonomik bir servis yakalamak gerçekten çok zordur. Firmamız her keseye, her bütçeye uygun çok ekonomik kargo gönderi maliyetleri çıkarmaktadır. Yurt dışına yapılan kargo gönderileri her zaman gönderici tarafından ödenmektedir, karşı ödemeli gönderiler hava yolu kargo taşımacılığında yoktur. Yurt dışına gönderi yapılacak kargonun güvenle bir şekilde ilgili ülkeye taşınması önemlidir, bu hizmet güçlü alt yapıya sahip olan firmamızla sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Hava yolunda güven ve hızın önemli çok büyüktür. Güvenli ve hızlı bir teslimat yapılması için yurtdışı uçak kargo şirketimizi seçmeniz gerekmektedir. Türkiye’nin yurt dışında ki önemli temsilcilerinden biri olan firmamız, kalitesinden ödün vermeden tüm hava yolu kargo taşımacılık servislerini sunmaktadır.

Hava alanından hava alanına, hava alanından adrese, adresten hava alanına ve adresten adrese hava yolu kargo seçeneklerinden, size en uygun hizmeti seçebilirsiniz. Firmamız saydığımız bütün hizmet seçeneklerini kaliteli bir şekilde müşterilerine servis ederek sunmaktadır. Hava yolu ihracat taşımacılığı, hava yolu ithalat taşımacılığı ve kurye olarak tabir ettiğiniz numune bazlı gönderi çıkışları şirketimiz tarafından profesyonel bir kapsamda verilmektedir. Gönderi hizmeti seçeneğini siz belirliyorsunuz, ilgili ülkeye sevkiyatını biz düzenliyoruz. Kısaca; siz hava kargo taleplerinizi bize iletiyorsunuz, biz de tüm süreçle kendi kargomuz gibi titizlik çerçevesi içerisinde göndericiden alıcıya ulaştırıyoruz.

Express hava yolu kargo gönderimi ve Ekonomik hava yolu kargo gönderimi olarak, iki çeşit servis olanağımız mevcuttur. Express kargo taşımacılığı en hızlı kargo gönderi hizmetidir, dünya da hava yolu express kargo taşımacılığı kadar hızlı bir servis olan başka bir kargo taşımacılığı yoktur. Express kargo hizmeti diğer gönderi servislerine göre ücretlendirme bakımından daha pahalı bir servistir ama zaman hassasiyeti olan gönderiler için en ideal hizmet türüdür. Ekonomik kargo gönderi servisi ise çok uygun maliyetli kargo taşıma hizmetidir, bu serviste zaman hassasiyeti olmayan gönderiler için ideal durumdadır. Express kargo gönderi seçeneğine göre çok uygundur ve her keseye hitap etmektedir. 

Yurt dışına evrak gönderme işlemi, mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmelidir. Bu hizmetin güvenli bir şekilde yerine getirilebilmesi için de mutlaka profesyonel ekiplerin görev yaptığı kurumsal firmalarla iletişime geçilmelidir. Konuda anlattığımız üzere bu hava yolu kargo firması biz olmalıyız, yurtdışı evrak gönderimi hizmetleri konusunda uzman bir yapıya sahiyiz. Yurt dışına evrak göndermek istiyorsanız hemen şirketimiz ile irtibata geçiniz. Kurumsal firmalar, acil ve öncelikli tüm evrakı yurt dışına özenle taşımakta ve adresine güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Yurtdışı gönderilerinin Türkiye’den yurt dışına, yurt dışından da Türkiye’ye yer durumuna bağlı olarak bir gün içinde teslim edilmesi önemlidir. Güçlü altyapısı olan firmamız, uçak kargo ile hediyelik eşyadan koliye, paketten evraka kadar onlarca farklı ürünü güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Uluslararası kargo evrak gönderme hizmetinde firmamız, evrakı adresten almakta, uçak kargo ile belirtilen ülkeye hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Yurt dışından paket getirmek ya da yurtdışı paket gönderme işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle bu hizmeti profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamızla irtibata geçmek önemlidir. Bu servisi en uygun maliyetlerle sunan firmamız; gerek paket, gerekse de koli gönderimlerini güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Kurumsal firmamız, yurt dışına yapılan gönderiler ya da yurt dışından getirtilen her türlü ürünü adrese kadar sorunsuz teslim edebilmektedir. Yurt dışına zarf, doküman, koli, paket, gibi tüm gönderilerin sıkıntı yaşanmadan gönderilmesini sağlayan profesyonel kargo şirketimiz, tüm bu işlemleri hava yolu ile gerçekleştirmektedir. Hava yolu şirketinin de güvenli olması önemlidir. Çünkü güvenli hava yolu şirketi, gönderilerin de hava alanına sorunuz bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. 

Yurtdışı zarf gönderimi için çok sayıda kurye ve kargo firması bulunmaktadır. Ancak bunların tamamının kaliteli hizmet verdiği söylenememektedir. Yurt dışına zarf gönderimi için profesyonel ekiplere sahip kurumsal kargo ve kurye firmamız ile iletişime geçilmelidir. Kurumsal hizmetler sunan firmamız, dünyanın önde gelen ve hemen hemen tüm ülkelere dağıtım ağı olan dünya çapında taşımacılık şirketleri ile işbirliği yapmakta ve bu sayede hızlı teslimat gerçekleştirebilmektedir. Hızlı taşımacılık ile ilgili gerekli tüm altyapılara sahip olan firmamız, dünyaya açılmaya çalışan yerli sermayenin de en büyük destekçisidir. Zarf, koli, paket, evrak gönderilerini güvenli bir şekilde yerine getiren kargo firmamız, ürün numunelerinin de gönderilmesini zamanında gerçekleştirmektedir. Bu sayede işletmeler yeni pazarlar elde etmekte, dolayısı ile ülkenin döviz kazancına da katkı sağlamaktadır. Bununla birlikte yeni pazarlara açılan firmamız sayesinde iş gücü artmakta, işsizlik azalarak ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadırlar. Kargo işletmeleri de ticaret köprüsü görevini üstlenmektedir. Bu bilinçle hareket eden kargo kuruluşumuz, dünyanın her yerine teslimatlar gerçekleştirmektedir. Bizi seçin aklınız kargo gönderisinde kalmasın. 

Yurtdışı kargo gönderimi hizmeti arasında ilaç, aşı ve serum gönderimi de bulunmaktadır. Tüm sağlık malzemeleri, faturaları ve Sağlık Bakanlığı onayla evrakı ile ilgili ülkelerdeki adreslere teslim edilmektedir. Sağlık malzemelerinin yanı sıra medikal ve kozmetik ürünleri de nakliyesi yapılmaktadır. Rujlar, ojeler, pudralar gibi kozmetik ürünleri, üretim sertifikası ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış çıkış evrakı ile birlikte arzu edilen her adrese zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilebilmektedir.

Firmamız aracılığıyla yurt dışına tekstil ürünleri gönderimi yapılmaktadır. Yurt dışındaki fabrikalar, tekstil atölyeleri gibi çok sayıda firmaya tekstil ürünlerinin gönderimi yapılmaktadır. Ancak bu ürünlerin gümrüğe tabi olduğu bilinmelidir. Numune gönderileri ise gümrük kapsamına girmemektedir. Gümrüğe tabi olan ürünlerin hava alanından hızlı bir şekilde transferinin sağlanması için kargo firması ilgili gümrük merkezini bilgilendirmekte, bu sayede ürünler hava alanına indikten sonra kontrolü, kargo firmasının antreposunda yapılmaktadır.

Yurt dışına makineler ve makine yedek parçaları gönderimi, otomotiv sektörü ile ilgili yedek parçalar ve benzeri parçalar, kurumsal kargo şirketleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu gönderilerin ayrıntılı bir şekle bildirilmesi, gümrük aşamasında zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Yurt dışına mobilya gönderiminin de yapılması mümkündür. Ev ve ofis mobilyaları, antika mobilyalar ve benzeri tüm ahşap ürünler, hava taşımacılığı ile güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. 

 

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.