Yurtdışı Ucuz Kargo

Yurtdışı Ucuz Kargo

YURTDIŞI UCUZ KARGO GÖNDERİMİ

Yurtdışı Ucuz Kargo gönderi şirketi, tüm yurtdışı uçak kargo hizmetlerinde müşterilerine ucuz maliyetli kargo gönderileri yapan hızlı kargo taşımacılık firmasıdır. Tüm dünya ülkelerine yurtdışı ucuz kargo hizmeti verilmektedir. Firmamız müşterilerine, ucuz maliyetli kargo gönderi taşıma hizmetleri sunmasının yanı sıra en hızlı teslimat süreleri ile kaliteli hizmetin tek adresi olmuştur. Yurt dışına ucuz uçak kargo hizmeti almak için, çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimize eksiksiz bir şekilde gönderi bilgilerini aktarmanız gerekmektedir. Yurtdışı ucuz hava kargo şirketi tüm müşterilerine verdiği ucuz kargo hizmetiyle kargo yaşantısına devam etmektedir.

TÜM GÖNDERİLER GÜMRÜK İŞLEMLERİNDEN GEÇER

Yurtdışı Kargo Hizmetleri, hava yolu kargo gönderi taşıma şirketi hızlı ve güvenli servisi ile tüm müşterilere düşük maliyetli kargo fiyatları ve çok hızlı teslim süreli hava kargo taşımacılığı vermektedir. Günümüzde hava yolu uçak kargo taşımacılığı kadar hızlı farklı bir taşımacılık hizmeti yoktur. Çok acil gönderilmesi gereken ve zaman hassasiyetli gönderiler için en uygun ve en ideal kargo taşımacılığı hava yoludur. Hava yolu taşımacılığında kesinlikle KDV tarzında vergi yoktur. Çünkü yurtdışı açık hava sahası üzerinden yapılan kargo gönderileri herhangi bir vergiye tabi tutulmaz. Bu husus sadece yurt dışına yapılan hava kargo hizmetleri için geçerlidir. Özellikle altını çizerek tekrardan belirtmek gerekirse, yurtdışı hava yolu uçakla kargo gönderi taşımalarında KDV gibi hiç bir vergilendirme yoktur. Olası gönderi vergilendirilmesi sadece şu şekilde oluşmaktadır; ithalat, ihracat ve numune bazlı kurye olarak tabir ettiğimiz servislerde, ilgili ülke gümrük mevzuatları ürün fiyatlarına göre vergilendirmeler çıkabilmektedir. Yurtdışı Kargo Şirketi olarak proforma da ürün gerçek fiyatını düşük göstersekte, varış yapılan ülkede gümrük memurlarının yapacağı kontrollerde ürünün ticari fiyatı daha yüksek olduğu tespit edilirse, o ülkenin gümrük mevzuatlarına göre bir miktar vergilendirme çıkması kaçınılmazdır. Bu durum tamamen karşı gümrük insafiyetine kalmış bir şeydir.  Hiç bir yurtdışı uçak kargo şirketi bu konuda kesin bir şey söyleyemez, sadece yapabilecekleri müşteri yararına husus, ürünün gerçek değerini proforma da düşük göstermektir. Bu yapılan olanak, olası gümrük vergileri içim çıkabilecek verginin minimuma inmesi kolaylığını sağlayacaktır. Her ülkenin kendine has gümrük mevzuatları bulur, hiç bir ülkenin gümrük mevzuatları, bir diğer ülkeyle sabit değildir ve her ülkede değişik gümrük prosedürleri işlemektedir.

GÜMRÜKLÜ GÖNDERİLER ALICI TARAFINDAN HAVA LİMANINDAN TESLİM ALINIR

Gönderi varış ülkesine giriş yaptıktan sonra, gümrük kontrol bölümüne gönderilir. Gümrük kontrol memuru gönderi paketini açarak kontrol yapar, hava taşımacılığında yasaklı ürün olup olmadığını, gönderinin ticari amaçlı yada numune bazlı olduğunu inceler. Gümrük memuru paketin ticari amaçlı olduğuna kanaat getirirse, ilgili ülke vergi kanunları gereğince gümrükleme vergisi uygular. Bunun adı gümrük incelemesidir. Gümrük incelemesine takılan paket, o ülkede ki dağıtıcı firmaya teslim edilmez. Direk o ülkede ki alıcı aranarak bilgi verilir, paketinin gümrükte takıldığını ve alıcının vergi ödeyerek gelip teslim alması istenir. 3 iş günü içerisinde alıcı hava limanı gümrük bölümünden tahakkuk edilen vergiyi ödeyerek paketini teslim alabilir. Alıcı gümrüğe gitmediği takdirde üç iş günü içerisinde Türkiye’de ki dağıtıcı firmaya, o ülkede ki belirlenmiş verginin 3 katını fatura ederek, yurt içinde ki gönderen firmaya geri gönderme hakkına sahiptir. Fakat alıcı vergiyi yüksek bulup ödemeyi kabul etmezse ücretsiz olarak imha ettirme hakkına sahiptir. Gönderiniz gümrükten geçtiği takdirde ilgili ülkede ki dağıtıcı firmaya teslim edilerek, aynı gün içinde belirtilen adreste ki şahısa teslimat gerçekleştirilir.  

Yurtdışı hava kargo şirketimizi arayarak, müşteri temsilcimize; gönderinin çıkış ve varış yapacağı ülkeleri, gönderi içeriği ve kap(adet) sayısı, gönderi net ağırlığı, gönderinin en-boy-yükseklik olarak ölçü bilgilerini eksiksiz bir şekilde aktarmanız gerekmektedir. Eksiksiz, tam şekilde aktarılan bilgiler operasyon merkezimizde ki  uzman ve deneyimli yurtdışı kargo operatörlerimiz tarafından incelenerek, hava navlun fiyatı ve gönderi teslimat süreleri çok kısa sürede tarafınıza iletilecektir. Verilen hava navlun fiyatı size uygun geldiği takdirde hemen kayıt işlemleriniz başlayacaktır. Kayıt işlemi esnasında; adınız soyadınız, gönderinin gideceği ülkede ki şehir ve posta kodu, alıcının iletişim bilgileri ivedi bir şekilde sizden talep edilecektir. Kayıt oluşturulduktan sonra operasyon şeması ve kargo çıkış tarihi belirlenecektir. Bu işlem ve analizler sonucu göndericiden kargo teslim alınması işlemine geçilecektir. Gönderiyi dilerseniz Perpa Ticaret Merkezi, Sabiha Gökçen Hava Limanı ve Yeşilköy Atatürk Hava Limanı merkez ofisimiz ve şubelerimize bırakabilirsiniz. Eğer talep etmeniz durumunda ücretsiz olarak adresinizden gönderiyi toplama aracımızda teslim alabilmektedir. Ücretsiz olarak sunduğumuz gönderi toplama hizmetimizden tüm müşteriler talep ettiği takdirde yararlanabilmektedir. Kargo toplama hizmetinden ekstra bir ücret talep edilmez, tamamen müşterilere kolaylık olması için yapılmaktadır. 

Yurtdışı Hızlı Kargo şirketimizin, 24 panelvan araçlı toplama ekibi ve 5 tane motorlu kurye ekibi vardır. İstanbul içi Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere talep edilen her hangi bir adresten yarım saat gibi kısa bir zaman diliminde gönderi, isim ve imza karşılığı ücretiyle beraber alınmaktadır. Adresten alınan gönderiler çıkış yapacağı merkez ofis deposuna getirilir. İlk olarak gönderi çeşitli çıkış kontrollerinden geçer, kontrol aşamasında hiç bir sıkıntı ve sorun çıkmayan gönderilerin an itibariyle çıkış belgeleri hazırlanır. Çıkış belgesi hazırlandıktan hemen sonra gönderi varış yapacağı ülke tarifeli kargo uçağına nakledilir. Kargo uçağına yüklenen gönderi size belirtilen süre kapsamında ilgili ülke hava limanına ulaşır. İlgili ülke hava alanına sorunsuz ve belirtilen sürede ulaşan gönderi gümrük memurlarının yapacağı kontrollerden sonra dağıtıcı acentemiz tarafından teslim alınır. Gönderinin varış yaptığı ülkede belirtilen adrese hiç zaman kaybetmeden teslim edilir. Yurtdışı kargo gönderi teslimatı izim ve imza karşılığı yapılır. Belirtilen adreste gönderiyi teslim alacak herhangi bir muhattap bulunmadığı takdirde, gönderi acente şubesinde bekletilir. Daha sonra alıcı ile telefonla irtibat kurularak, teslimat için randevu alınır ve teslim alacak kişiye ulaştırılır. Yurtdışı hava kargo servisi ile teslim edilen gönderinin bilgileri an itibariyle merkez ofisimize ulaştırılır. Merkez ofise ulaşan teslim bilgileri çok kısa süre içinde tarafınıza; mail, sms ve telefon yoluyla bildirilir. 

Yurtdışı uçak kargo süreci böyle işlemektedir. Öncelikle firmamıza talebinizi iletiyorsunuz, en makul fiyat seçenekleri ile tarafınıza dönüyoruz, servisimiz size cazip geldiği anda vereceğiniz direktifle operasyon süreci başlıyor ve tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar biz ilgileniyoruz. Size sadece arkanıza yaslanmak ve gönderi teslimatını beklemek kalıyor.

Yurtdışı Uçak Kargo Gönderimi hizmet seçenekleri şu şekildedir; Express Uçak Kargo ve Ekonomik Uçak Kargo servisleridir. Gönderi aciliyeti ve fiyat politikası bakımından seçin yapacağınız gönderi seçeneğiyle kargonuz bulutların üzerinden uçar. 

yurtdışı hava kargo

YURTDIŞI EXPRESS UÇAK KARGO GÖNDERİ HİZMETİ

Yurtdışı express uçak kargo gönderi hizmeti, gönderi seçenekleri içinde en hızlı kargo taşımacılık hizmetidir. Express’in kelime anlamından da anlayacağımız gibi, acil olarak gönderilmesi gereken ve zaman hassasiyeti olan gönderiler için hazırlanmış bu seçenekle en hızlı şekilde kargo gönderimi yapabilirsiniz. Yurtdışı express uçak kargo ücreti diğer taşıma birimlerine göre yüksek fiyatlara tabi tutulur. Gönderi yapılacak mesafe aralığına göre, bir ve iki gün içerisinde göndericiden alıcıya vaat edilen zamanda teslimat gerçekleştirilir. Yurt dışında acil göndermeniz gereken bir evrak veya paket mi var? Hemen servisimizden yararlanın.

YURTDIŞI EKONOMİK UÇAK KARGO GÖNDERİ HİZMETİ

Yurtdışı Ekonomik Kargo Gönderi Hizmeti, ücret bakımından en uygun ve en makul hava yolu kargo gönderi servisidir. Bu serviste zaman hassasiyeti olmayan gönderiler için en ideal yurtdışı kargo hizmetidir. İnanılmaz düşük maliyetlere kargo taşımacılığı yapılır, servisin adından da anlaşılacağı gibi ekonomik hizmettir. Yurt dışına ekonomik kargo servisini kullanarak göndermeniz gereken evrak veya paket mi var? Hemen ekonomik yurtdışı kargo servisimizden yararlanın.

Firmamızın tüm müşterilere sunduğu cazip gönderi seçenekleri hakkında geniş, kapsamlı bilgilere ulaşmak için yukarı da paylaştığımız kargo gönderi seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal olarak tüm hizmet seçeneklerinden günün her saati yararlanabilirsiniz. Deneyimli, tecrübeli, bilgi ve birikim sahibi, alanında profesyonel, uzman, diksiyonu düzgün, çok dilli ve ilgili kargo operasyon ekibimiz 7 gün 24 saat sizden gelen talepleri inceleyerek hava kargo çözümleri sunmaktadır. 

HAVA YOLU İHRACAT KARGO TAŞIMACILIĞI

Firmamız ihracat taşımalarında tüm müşterilerine sorunsuz ve güvenilir Uçak Kargo Hizmetleri sunmaktadır. İhracat taşımacılığı, bireysel ve kurumsal olarak yurt içinden yurt dışına kargo gönderme hizmetidir. Yurtdışı ihracat kargo taşımalarında 80 ($) dolar sabit konşimento ücreti çıkmaktadır. Hazırladığımız proformalarda ürünün gerçek değerini düşük göstererek, çıkabilecek gümrük vergilerini minimum seviyeye çekmekteyiz. Hava Kargo ihracat taşımalarında gerekli tüm belgeler firmamız tarafından itina ile düzenlenmektedir. Siz ihracat talebiniz iletiyorsunuz, geriye kalan tüm süreçle deneyimli operatörlerimiz ilgileniyor.

HAVA YOLU İTHALAT KARGO TAŞIMACILIĞI

Şirketimiz ithalat taşımalarında tüm müşterilerine sorunsuz ve güvenli hava kargo hizmetleri vermektedir. İthalat taşımacılığı, bireysel ve kurumsal olarak yurt dışından yurt içine kargo gönderi hizmetidir. Yurtdışı ithalat kargo taşımalarında 80 ($) dolar sabit konşimento ücreti ödenmektedir. Acentemiz tarafından hazırlanan proformalarda ürün gerçek fiyat değerini düşük göstererek, yurt içi gümrük işlemleri sırasında çıkabilecek gümrük vergileri minimum miktarlara indirilmektedir. Uçak Kargo ithalat taşımalarında gönderiye kilo başına fiyatlar uygulanmaktadır. İthalat kargo taşımaları için gerekli tüm belgeler bünyemize bağlı acente tarafından büyük bir resmiyet içerisinde düzenlenmektedir. Siz sadece ithalat talebinizi iletiyorsunuz, geriye kalan bütün süreçle uzman müşteri temsilcimiz ilgileniyor.

YURTDIŞI NUMUNE BAZLI KARGO TAŞIMACILIĞI

Yurtdışı Numune Kargo Taşımacılığı kurye çıkışı olarak adlandırdığımız her hangi bir belge gerekmeden çıkışlar düzenlenir. Yurtdışı numune kargo gönderileri 150 kilo ile sınırlıdır. 150 kg üzeri numune kurye çıkışları, birden fazla proforma düzenlenerek yapılabilmektedir.  Numune kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için çağrı merkezimizi arayınız.

YURTDIŞI KARGO ÜRÜN GÖNDERİMİ

Taklit markalarla imal edilmiş olan kargo gönderileri bazı ülkelerde sıkı kontroller altında gümrük bölümünde incelenerek gümrükte takılmaktadır. Örneğin; Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Almanya, İngiltere, Fransa gibi ülkelere hediye gönderiminde bazı özellikler taşıyan tekstil ürünleri gibi bu saydığımız ülkelerde çok rahat bir şekilde kendi konsolumuzla adrese teslim yapılmaktadır.Gıda üretim sertifikası şartı, örnek vermek gerekirse; Türkiye’den bir başka ülkeye gıda gönderiminde, gıda üretim sertifikası olmadan çıkış yapılamamaktadır. Müşteri numune gönderirken çok sıkıntı yaşamakta ve malını adrese eslim ettirememektedir. Biz tüm dünya ülkelerine 150 kilograma kadar, hiç bir evrak istemeden (fatura, irsaliye ve gıda sertifikası) adresten adrese teslimat yapılmaktadır. Özel hediye gönderileri Express olarak gönderilirse gümrükten sıkıntısız geçme şansı çok yüksektir. Firmamız bu güne kadar müşterilerine yüzlerce şahsi eşya ürün gönderimi yapmış, hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamamıştır. Paket kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilir, tüm kargo sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

HAVA YOLU KARGO TERİMLERİ

Hava Navlun: Göndericiden alıcıya ulaştırılması gereken paket yada evrağın kargo ücretine denir.
İhracat: Yurt içinden yurt dışına düzenlenen belge ile kargo gönderimi kapsar.
İthalat: Yurt dışından yurt içine düzenlenen belge ile kargo getirme servisidir.
Ardiye: İlgili hava limanı deposundan belirtilen bekleme süresinden sonra ki geçen sürede ki ücretlendirmeye denir.
Konşimento: İthalat ve İhracat taşımalarında hazırlanan beyannamedir.
Export: Yurt içinden yurt dışına ürün ve mal gönderimine denir.
İmport: Yurt dışından yurt içine ürün ve mal gönderimine denir.
Gümrük Mevzuatı: İlgili ülke hava limanı gönderi giriş birimi.

Yurtdışı Uçak Kargo güvencesiyle uluslararası kargo gönderileri her zaman belirtilen sürelerde dünyanın bir ucundan diğer bir ucuna ulaştırılır. Günümüz teknolojisinde hız kavramının değeri çok büyüktür. Tüm yurtdışı kargo firmaları sektör içerisinde büyük bir rekabet içerisindedir. Yurtdışı Kargo şirketimiz başta Google olmak üzere Bing, Yandex, Ask, Yahoo ve pek çok arama motorunda; ” Yurtdışı Kargo, Yurtdışı Uçak Kargo, Yurtdışı Hava Kargo, Yurtdışı Hızlı Kargo, Yurtdışı Acil Kargo, Yurtdışı Express Kargo, Yurtdışı Ucuz Kargo, Yurtdışı Ekonomik Kargo, Yurtdışı Kargo Şirketi, Yurtdışı Kargo Firmaları, Yurtdışı Kargo Şirketleri, Yurtdışı Kargo Fiyatları, Yurtdışı Kargo Şubeleri, Yurtdışı Kargo Acentesi, Uçak Kargo, Hava Kargo, Acil Kargo, Uluslararası Kargo, Almanya Kargo, Amerika Kargo, İngiltere Kargo, İtalya Kargo, İspanya Kargo, İsviçre Kargo, İsveç Kargo, Danimarka Kargo, Fransa Kargo, Belçika Kargo, Suudi Arabistan Kargo, Katar Kargo, Dubai Kargo, Fas Kargo, Hollanda Kargo, Gürcistan Kargo, Kazakistan Kargo, Türkmenistan Kargo, Kırgızistan Kargo, Özbekistan Kargo, Azerbaycan Kargo, Rusya Kargo, Pakistan Kargo, Afganistan Kargo, Hindistan Kargo, Ermenistan Kargo, Yunanistan Kargo, Türkiye Kargo gibi pek çok arama teriminde ilk sırada çıkan lider site konumundadır. İnternet piyasasın da çok kısa süre içerisinde dünya devi bir marka olan YURTDIŞI KARGO şirketimizden hizmet almak için kontak numaralarıyla iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezi dışında, web sayfası üzerinde ki talep formları aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

HER ZAMAN KARGONUZA ÖNCELİK, SİZE AYRICALIK TANIRIZ.

Share the Post

About the Author

Kendini SEO işlerine adamış garip bir kul. Web tasarım, programlama gibi tüm bilgilere hakim, araştırmayı ve geliştirmeyi seven birisi.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyada hızlı bir şekilde yayılan lojistik sektörü ve buna ait farklı alt dallar kapsamında birçok farklı firma ve müşteri tarafından yakından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle bu alanda ortaya çıkan farklı yenilikler yakından izleniyor. Elbette bu ortaya çıkan yenilikler arasında taşımada yapılan farklı mod türleri, depolama alanında yaşanılan gelişmeler ve gümrük işlemlerinde ortaya çıkan yenilikçi gelişmeler birçok sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ekonomi alanında faaliyet gösteren tüm firmalar ürünlerini hem ithalat hem de ihracat olarak hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya odaklanmış durumdadır. Bu kapsamda en fazla tercih edilen ve yakın bir zamandan itibaren daha fazla büyüme kaydeden havayolu taşımacılığı bu sektörde en fazla tercih edilen taşıma yöntemleri arasında zirveye ulaşmıştır. Bu sebeple ortaya çıkan bu taleplerin tamamlanması ve karşılanması amacıyla birçok alanda olduğu gibi havayolu taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava yolu Taşımacılığı Nedir; Genelde diğer taşıma sektörlerine nazaran yük olarak hafif ama değer olarak daha kıymetli olan eşyaların taşınmasında hava yolu tercih edilir. Bu tercih ile birlikte dünyanın çeşitli noktalarına gönderilen ithalat ve ihracat ürünler son derece hızlı bir şekilde teslimatı tamamlanabiliyor. Bu sebeple ortaya çıkan bu talep karşısında firmamız tarafından oluşturulan özel bir kargo anlayışı ile taşımacılık işlemlerini sürdürüyoruz. Birçok açıdan yapılan değerlendirmelerde hava yolu uçak kargo taşımacılığının her geçen gün daha fazla tercih edildiği ve talep gördüğü ortaya çıkan bir gerçektir. Söz konusu taşımacılık temelde kargo taşımacılığı olarak da tanımlanabiliyor. Özellikle hava yolu taşımacılığında kargo yöntemi yüksek miktarda alınan bu hizmetin kaliteli yapılmasını da beraberinde zorunluluk olarak ortaya çıkartıyor. Havayolu Taşımacılığının Sektördeki Konumu; Yapılan araştırma ve inceleme neticesinde havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının henüz yeni bir piyasa olduğu tespit edilmiştir. Firmamız ortaya çıkan bu sektörde öncelikle evrak ve yükte hafif olan kıymetli eşyaların taşınmasını sağlar. Elbette bu başlı başına bir kriter olmasa da yapılan incelemelerde sektörün kargo taşımacılığındaki yeri ortalama %8 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sektörün sürekli olarak büyümeye doğru gitmesi de firmamızın bu alandaki faaliyetlerini çeşitlendirmeye sevk etmiştir. Sektörde ortaya çıkan bu arz ve talep eğrisi sektöründe büyümeye doğru eğilim içerisinde olmasından dolayı hizmet kalitesini üst seviyelere ulaştırmamızı sağlamıştır. Genelde yapılan incelemelerde kargo taşımacılığının yapıldığı ürünlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünleri, yatırım ürünleri, araç parçaları, kimyasal ürünler, ham maddeler ve özel makine parçaları olduğu tespit edilmiştir. Yolcu Taşımacılığı İle Kargo Taşımacılığı Bağlantısı; Hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı kargo taşımacılığına ciddi bir ivme kazandırmıştır. Burada ki en önemli etken ise hava yolu yolcu taşımacılığında ortaya çıkan rekabet koşullarının fiyatları aşağıya çekilmesi durumudur. Kar marjının düşük olduğu bu alandan hava yolu kargo taşımacılığına geçiş daha fazla kar bıraktırır. Bu sebeple büyüyen bu piyasada firmamız da elde ettiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Piyasada yolcu taşımacılığından kargo taşımacılığına doğru eğim gösteren bir tercih sektöründe ciddi manada büyümesine vesile olacaktır. Her geçen yıl büyüyen kargo taşımacılığı kar oranının daha üst seviyelere çıkartılması için çeşitli kargo hava alanları yapımlarına sebep olur. Ortalama hava yolu kargo taşıma sektörü her yıl %5 oranında büyüme kayıt ediyor. Bu hızla bu sektörün büyümesini öngören firmamız yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Kargo Taşımacılığında Düzenleyici Kurumlar ve Kuruluşlar; Kargo ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine hava yolu kargo taşımacılığı denir. Elbette bu işlemin gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin başında çok iyi bir şekilde entegre edilmiş bir sistem vardır. Sistemin bir birini tamamlanması için öncelikle bu alanda faaliyet gösteren farklı birimlerin bir alan üzerinden yönlendirilmesi zorunludur. Bu iş ülkemizde Devlet Hava Meydanları olarak da bilinen işletme tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra dünyada bu işlemleri yapan ICAO, IATA ve diğer bazı uluslararası kuruluşlar bulunur. Yerde bulunan yer hizmetleri, taşımacılık alanında hizmet veren kuruluşlar, işletim firmaları ve uluslararası kuruluşlar bir birine entegre bir şekilde sistemin işlemesini sağlar. Neden Hava Yolu Kargo Tercih Edilmelidir; Firmamızın müşterine sunduğu hızlı ve zamanında teslim hizmeti müşterilerin ürünlerini kısa sürede gidecek yere götürülmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kargoların taşınması uluslararası ticarette zaman kavramının ne derece önemli bir etken olduğunu bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Elbette maliyetin daha az olduğu kargo taşımacılığı ile bir yerden alınan herhangi bir değerli ürün çok kısa bir sürede gideceği yere kadar güvenli bir şekilde götürülür. Gündelik hayatta bir gemi ile bir ürünün taşınması aylar sürmekte ve belirli bir zaman kaybına neden olduğu firmamız tarafından tespit edilmiştir. İşte burada ortaya çıkan zaman israfı firmamız tarafından en alt düzeye kadar minimize edilir. Güvenli ve hızlı kargo taşımacılığı firmamızın en önemli hizmeti olarak ön plana çıkar. Firmaların yada kuruluşların hava yolu kargo taşımacılığını tercih etmesinde hızlı ulaşım, zaman tasarrufu ve fiyat avantajı belirleyici olmuştur. Yurtdışı Kara Yolu Kargo Taşımacılığı; Hizlikargo.net ile kara yolu kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Sizinde bildiğiniz üzere uçakla kargo taşımacılığı kara yoluna nazaran fiyat olarak daha yüksektir. Genelde kara yolu servis süreleri bir hafta ile yirmi gün arasında ülke uzaklıklarına göre değişmektedir. Fakat tavsiyemiz uçak taşımacılığıdır. Bunun sebebi; tır'da sadece sizin malzemeniz olmadığı için, çeşitli firmaların malzemeleri de bulunmaktadır. Uygunsuz bir ürün bulunduğu zaman tırı hemen serbest bölgeye çekerler ve tüm kargoları inceleme altına alırlar. Bu'da teslimat süresini bazı ülkelerde uzun bir süre geciktirmektedir. Kargonun sağlıklı taşınması açısından sizlere tavsiyemiz hava yolu taşımacılığıdır. O uçakta farklı kargolar dahi olsa sizin kargonuz bireysel olarak gümrüğe girer ve gümrükten geçtikten sonra adrese teslimatı yapılır. Ama tır bazı gönderiler de bu süreç böyle işlemez. Tırı çekerler kırk tonluk malzeme incelenir. Sizin malzeme ayrıldıktan sonra adrese teslimat yapılır, fakat size verilen süreyi aşma durumu söz konusudur. Yine de uçak taşımacılığına nazaran karayolu kargo taşımacılığı fiyat açısından çok daha uygundur. 100 kg ve üzeri gönderiler dolar üzerinden işlem görerek, kilo yükseldikçe birim fiyatı kara yolunda düşmektedir. Uçak gönderileri euro üzerinden hesaplanır. Zaten arada ki kur farkından bile kazancınız olmaktadır. Tekrar hatırlatma da fayda var, kara yolu servis süreleri hava yolu kargosuna nazaran daha uzundur. Uçakla en uzak ülkeler maksimum 4/5 iş günüdür. Kara yolunda en yakın ülke 10 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Ülke mesafe uzaklıklarını göz önünde bulundurarak sizlere servis süreleri verilmektedir. Fakat verdiğimiz teslimat süreleri gümrük incelemeleri dahilinde değildir. Gümrükten çıktıktan sonra ki servis sürelerini kapsar. Güvenli Taşımacılığın Adresi; Şirketlerin en fazla hassas oldukları konuların başında ürün güvenliği gelir. Deniz yolu veya kara yolu ile yapılan ürün transferlerinde çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu olumsuz durumlar firmamıza ait özel kargo uçakları ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün tamamen sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak gideceği yere en hızlı ve en güvenli bir şekilde götürülüyor. Firmamıza ait tüm kargo uçaklarının bütün bakımları en ince ayrıntısına kadar zamanında gerçekleştirilir. Bir kargo uçağının yüksek fiyatlar ile satın alınmasının yanı sıra taşınan ürünlerinde kıymetli olması firmamızı bu noktada daha fazla hassasiyet göstermesine neden olur. Bu sebeple alanında uzman ekipler ve teknik birimler aracılığı ile tüm ürünler yüksek tedbir ve ciddi bir işlem ile gideceği yere kısa sürede ulaştırılır. Güvenli ulaşım denilince akla ilk gelen firmamız alanında uzman ekipler tarafından yönetilir. Ortaya çıkabilecek her türlü sorun bizzat firmamız hukuk birimi tarafından en ince ayrıntısına kadar araştırılarak müşteri mağduriyeti giderilir. Gümrük ve Yer Hizmetleri Kalitesi; Yapılan bir çok kargo taşımacılığında yaşanan genel sorunlar bulunur. Bu sorunların başında gümrükleme işlemlerinde yaşanan zaman kaybı yer alır. Bunun yanı sıra ürünlerin sigortalı bir şekilde transfer edilmesi ve garanti altına alınması da bu noktada belirleyici bir hizmettir. Firma personelimiz tarafından takip edilen gümrük işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile bu alanda belirleyici olmaya devam ediyor. Bir kargonun taşınması sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durum karşısında taşınan mal veya değerli ürün uluslararası kurumlar tarafından belirlenen taşıma sigortacılığı kapsamında sigortalanır. Yapılan bu işlem sayesinde her türlü olumsuz durumun karşısında müşterimizin mağdur olması engellenir. Yapılan anlaşmalar dahilinde aylık veya yıllık olarak belirlenen SLOT avantajı sayesinde müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması da engellenir. Hava yolu uçak kargo taşımacılığında öncü ve yetkili firmamız sektörün belirleyici kuruluşları arasında yer alır.